KSW

Szef KSW o powrocie Mameda: „Musimy się zdecydować, czy my chcemy. Musimy się rozeznać, czy po prostu warto”

Jeden z szefów organizacji KSW zabrał głos w sprawie powrotu Mameda Khalidova. Zdradził, kiedy będziemy mogli ponownie zobaczyć go w klatce.

Mamed ma za sobą głośne starcie z Roberto Soldiciem, podczas którego został ciężko znokautowany. Rywal w drugiej odsłonie trafił potężnym sierpowym, po którym Khalidov padł na deski. Fighter nie podnosił się przez dłuższy czas, a po walce okazało się, że jest poważnie kontuzjowany.

Khalidov musiał przejść kilkugodzinną operację, a lekarz zajmujący się zawodnikiem nawet odradzał mu powrót do klatki. Mamed jednak zapowiedział już, że wraca do formy i chciałby stoczyć kolejny pojedynek.

Szef KSW o powrocie Mameda

Martin Lewandowski za pośrednictwem swoich social mediów odpowiedział na kilka pytań od kibiców. Odniósł się m.in. do tematu Mameda Khalidova. Wypowiedział się podobnie jak Maciej Kawulski, który uważa, że były mistrz nie może spieszyć się z powrotem do klatki.

– Jeżeli wróci, to na pewno w tym roku. Może końcówka. Zobaczymy. Jeszcze Mamedo musi nam się podleczyć i musimy jeszcze sami zdecydować, czy my chcemy tej walki Mameda.

– Nie dlatego, że po prostu przestał nas Mamed cieszyć, tylko dlatego, że rzeczywiście ostatnia jego przegrana była okupiona poważną kontuzją. Musimy się mocno rozeznać w temacie, czy po prostu warto. Czy to nie jest zagrażające życiu zawodnika, mówiąc już tak bardzo po medycznemu.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  (VIDEO) Tańcula wyrówna rachunki ze Szpilką? "Biliśmy się na korytarzu szkolnym, podbił mi oko. Mamy jakieś porachunki do wyrównania"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.