UFC

SZALEŃSTWO! Dana White podniósł wartość bonusów na UFC 300! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend odbędzie się jubileuszowa gala UFC 300, na której nie zabraknie licznych atrakcji. Zawodnicy na pewno postarają się o fenomenalne występy, gdyż ich szef znacząco podniósł sumę bonusu!

Podczas UFC 300 zobaczymy dwie walki o tytuły niekwestionowanych mistrzów oraz dodatkowo starcie o pas BMF. W karcie nie brakuje arcyciekawych zestawień, jak Oliveria vs. Tsarukyan, Pereira vs. Hill, czy Gaethje vs. Holloway.

Wszystkie walki UFC 300 obstawicie na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy za rejestrację i depozyt otrzymają darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

Odbierz bonusy i obstaw walkę Pereira vs. Hill

TYPKURSYBUKMACHER
Alex Pereira vs. Jamahal Hill1.75 – 2.08Fortuna
Justin Gaethje vs. Max Holloway1.53 – 2.51Fortuna
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan2.79 – 1.44Fortuna

Dana White podniósł wielkość bonusu!

Minionej nocy polskiego czasu odbyła się konferencja prasowa przed galą UFC 300. Podczas panelu jeden z dziennikarzy poruszył kwestię bonusów za występ lub walkę wieczoru na jubileuszowym wydarzeniu. Dana White nie zgasił pytania o wysokość dodatkowej gotówki:

Sprawdź!  Łukasz Brzeski oszukany? Cały świat inaczej widział walkę Polaka!

Do ilu powinienem to podnieść?

Trzysta! – krzyknęło kilkoro z zawodników będących na panelu.

Trzysta. Zrobione – powiedział Dana White.

Tym samym każdy z zawodników, który zostanie doceniony za poddanie, nokaut, bądź walkę wieczoru otrzyma dodatkowych 300 tysięcy dolarów! To sześciokrotność tradycyjnej kwoty, która zazwyczaj wynosi 50 tysięcy.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.