GROMDA

Joker przyszłym rywalem Don Diego? Bierze odpowiedzialność za swoje słowa! [WIDEO]

Już jutro do ringu GROMDA ponownie zawita Jakub Szmajda. Popularny „Joker” ostatnio podgrzał atmosferę swoimi wypowiedziami, ale obiecuje wziąć pełną odpowiedzialność za swoje słowa.

„Joker” weźmie udział w jednym z najciekawiej zapowiadających się superfightów. Jego rywalem na GROMDA 16 będzie niepokonany Marcin „Wasyl” Wasilewski. Kibice nie wykluczają, że któryś z tych bijoków niebawem skrzyżuje pięści z mistrzem, „Don Diego”.

Galę GROMDA 16 obejrzysz wyłącznie w PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 39,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami! Dostęp do gali wykupisz – TYLKO TUTAJ!

Fot. GROMDA

Joker przed walką na GROMDA 16

Jakub Szmajda pojawił się już w Pionkach, gdzie jutro czeka go walka z „Wasylem”. „Joker” udzielił też wywiadu kanałowi Fansportu TV, gdzie odniósł się do swojej ostatniej wypowiedzi o tym, że żaden rywal nie jest gotowy na to, co on.

Szmajda dodał, że jutro potwierdzi swoje słowa w walce. Jakub wypowiedział się też o prawdopodobnej walce z „Don Diego” w niedalekiej przyszłości.

Sprawdź!  GROMDA 16: Basque zapoluje na 4. wygraną! Niepokonany Hiszpan wraca do gry

Zobacz też odpowiedź Wasyla na słowa Jokera!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.