Clout MMA

Sosnowski zawalczy z Adamkiem?! „Dragon” rzucił wyzwanie! (VIDEO)

Albert Sosnowski chce walki z Tomaszem Adamkiem. Popularny „Dragon” ma nadzieję, że kolaboracja freakowych organizacji pozwoli na zestawienie pięściarzy w klatce. Sosnowski ma jednak małe „ale” co do zasad pojedynku.

„Dragon” i „Góral” to swego czasu czołowi polscy pięściarze. Obaj mierzyli się z Witalijem Kliczką o pas wagi ciężkiej WBC. Co ciekawe zarówno Albert Sosnowski, jak i Tomasz Adamek byli przez Ukraińca kończeni w 10. rundzie.

Te czasy dawno już minęły, a byli pięściarze najlepsze lata mają już za sobą. Ulegli jednak namowom freakowych federacji i Adamek w Fame MMA pokonał niedawno „Bandurę”, a Sosnowski znokautował Remiego Gruchałę na Clout MMA 2. Za kilka tygodni z kolei zmierzy się w walce 2vs1 z „Super Mario” i „Ludwiczkiem”.

Walkę tę obstawisz u bukmachera Fortuna, gdzie za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego dochodzą trzy zakłady do 100 zł bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku trzech pierwszych przegranych kuponów.

Odbierz bonusy i obstawiaj galę Clout MMA 5

TYPKURSYBUKMACHER
Albert Sosnowski1.07Fortuna
„Super Mario” & „Ludwiczek”5.66Fortuna

Sosnowski liczy na walkę z Adamkiem

Albert Sosnowski pojawił się wczoraj na programie promującym galę Clout MMA 5, gdzie został zapytany przez reportera Fansportu TV o ostatnią walkę Tomasza Adamka. „Dragon” zaznaczył, że legenda polskiego boksu pokazała swoim występem klasę, a on sam liczy, że Clout MMA i FAME dogadają się, by mogło dojść do ich walki. Sosnowski chciałby jednak pojedynku w małych rękawicach:

Sprawdź!  Sarara chętny na walkę z Don Diego! Podał DWA nazwiska, które go interesują!

Ja tutaj wierzę, że ta współpraca Clout i FAME MMA mogłaby doprowadzić do walki mojej z Tomkiem Adamkiem. Chciałbym, żeby tak się stało no jeżeli to będzie gotowe to ja jestem gotowy z nim wyjść, ale nie na jego zasadach, że w dużych rękawicach tylko w małych. Jako pięściarze w podobnym wieku jesteśmy. Szanuję Tomka za jego wyniki, ale tutaj myślę, że moja ręka by poszła do góry. Na pewno bym szukał zwycięstwa przed czasem, jestem pewny siebie przed tym pojedynkiem.

Zobacz inne wywiady po programie Clout MMA 5:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.