PRIME SHOW MMA

Stanowski w mocnych słowach komentuje wpis Kossakowskiego! „W tej branży została ci już tylko…”

Krzysztof Stanowski skomentował ostatni wpis Ziemowita Kossakowskiego, w którym ten porównał się do Jana Błachowicza.

Kossakowski na gali Prime Show MMA zadebiutował w sportach walki i zmierzył się z Jasiem Kapelą. Podczas konferencji i na ważeniu był bardzo pewny siebie. Zapowiadał, że błyskawicznie rozbije swojego rywala, nad którym miał dużą przewagę pod względem wzrostu i zasięgu.

Mimo że był sporym, faworytem Kossakowski w klatce nie pokazał niczego. Ku zaskoczeniu znacznej większości widzów Kapela ruszył na swojego rywala z atakiem i kiedy walka przeszła do parteru, zasypał go ciosami, a sędzia przerwał pojedynek już w pierwszej odsłonie.

Kossakowski nie był w stanie sam opuścić hali i wyjechał najpierw na wózku, a następnie na noszach trafił do karetki i prosto z Atlas Areny został przewieziony do szpitala. Na swoich social mediach skomentował porażkę i porównał siebie do Jana Błachowicza. Przypomniał, że były mistrz UFC również przegrał debiutancki pojedynek:

– Janek Błachowicz przegrał swoją 1 walkę w debiucie MMA w 2007 roku – pamiętacie? A kim jest dzisiaj. Per aspera ad astra. Być może za dużo melanżował jak ja, ale wyciągnął wnioski i wykorzystał szansę, zostając mistrzem UFC.

Wpis Kossakowskiego skomentował dziennikarz Krzysztof Stanowski, który na Twitterze napisał:

Sprawdź!  Murański zapowiada 6 walk w 2022 roku. Zamierza wyjaśnić konflikt z Popkiem! "Nie wiem, kto pierwszy będzie z nim walczył. Ja czy mój tata"

– W tej branży została ci już tylko kariera naczelnego lebiegi, który będzie stroszył piórka na konferencjach, by później dostać oczekiwany przez wszystkich widzów wpierdol. Taki klaunik wrestlingowy. W tym też oczywiście mogą być pieniądze, to się może sprzedać.

W kolejny komentarzu dodał – Oczywiście trzeba eskalować wizerunek, czyli być jeszcze groźniejszym podczas konferencji prasowych i jeszcze bardziej pierdołowatym podczas walki, aż do osiągnięcia stuprocentowej groteski.

Głos zabrał również znany z Kanału Sportowego oraz komentowania gal sportów walki Maciej Turski. Odpowiedział on na komentarz Kossakowskiego, który stwierdził, że jego rywal miał po prostu więcej szczęścia.

– Daj już spokój, odpocznij. Zobacz na reakcje ludzi. To nie wszyscy są odklejeni. Prawie cię udusił, później cię rozbił. To nie był fuks. Jaś, prawie 40-letni gość z przejściami, upokorzył cię. Pogodzić się z tym trzeba i nie oszukiwać. Stało się i tyle. Czyn->konsekwencja.

Następnie zamieścił na swoim profilu wpis, w którym zażartował z Kossakowskiego, przypominając, że Mamed Khalidov również zaczął nie od jednej, a od dwóch porażek.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Alan Kwieciński zawalczy 2vs1! Szybki powrót po starciu z Denisem Załęckim! "Ja jestem zawodnikiem High League, zawodnikiem FAME, ale..."

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.