PRIME SHOW MMA

Soroko bez szans w walce z Tyburskim? Bukmacherzy skazują go na porażkę!

Już jutro odbędzie się druga edycja Prime Show MMA. W klatce dojdzie do wielu ciekawych debiutów. Po raz pierwszy na gali freakowej zawalczy m.in. Adam Soroko.

Adam Soroko skazywany na porażkę

Zawodnik znany z walk na gołe pięści miał stoczyć pojedynek ze „Stiflerem” już na pierwszej edycji, jednak kilka godzin przed galą zrezygnował i nie pojawił się na wydarzeniu. Tym razem zapewnia, że wejdzie do klatki i na pewno zobaczymy go w walce.

Soroko teraz ma znacznie trudniejsze wyzwanie niż poprzednio. Zmierzy się bowiem z Pawłem Tyburskim, który ma znacznie większe doświadczenie i jest jednym z najlepszych stójkowo freak fighterów w Polsce. Przed czasem rozprawił się z takimi przeciwnikami jak Tańcula czy Lupa, którego znokautował na pierwszej edycji.

Dodatkowo przewagę Tyburskiemu zapewnia formuła walki. Starcie odbędzie się bowiem na zasadach K-1 w małych rękawicach. Zmierzą się na dystansie trzech rund po dwie minuty, jednak walka prawdopodobnie zakończy się przed czasem.

Kursy bukmacherskie na walkę Soroko vs Tyburski

Bukmacherzy nie mają wątpliwości i skazują debiutanta na porażkę. Jest on największym underdogiem na całej karcie walk, przez co kurs na jego zwycięstwo jest bardzo wysoki.

Sprawdź!  "Popek" ma szansę znokautować Życińskiego? "Stawiam na moje pie***lnięcie. Jak trafię czysto to po zawodach"

Soroko, który ma za sobą wiele walk ulicznych oraz pojedynki na gołe pięści w turnieju The War, bez wątpienia może sprawić dużą niespodziankę. Jego starcie oraz całą kartę walk możesz obstawić wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.