KSW

Shamil Musaev podpisał nowy kontrakt z federacją KSW. „Idę po pas!”

Shamil Musaev podpisał nowy kontrakt z federacją KSW, który gwarantuje mu kilka pojedynków.

Rosjanin nazywany Cichym Zabójcą ma na swoim koncie 14 walk. Fighter wygrał wszystkie pojedynki, w tym 10 razy zwyciężał przed czasem. Ostatni raz widzieliśmy go w akcji na gali KSW 58. Musaev wówczas zmierzył się z Urosem Jurisiciem. Rosjanin dominował całe starcie i ostatecznie wygrał po trzech rundach.

Po walce doszło do awantury, kiedy wydawało się, że sytuacja się uspokoiła, Musaev rzucił rywalem o ziemię i zaczął wyprowadzać ciosy w parterze. Do bójki dołączyły narożniki zawodników. Całe zajście musieli opanować włodarze organizacji.

Szefowie KSW zapowiedzieli, że wyciągnięte zostaną konsekwencje, w związku z czym żaden z zawodników nie dostał wypłaty za bonus przyznany za najlepszy pojedynek wieczoru.

Shamil Musaev podpisał nowy kontrakt z KSW

Do mediów początkowo wypłynęły informacje, że zarówno Musaev, jak i Jurisić myślą nad zakończeniem współpracy z organizacją. Rosjanin finalnie dogadał się z Martinem Lewandowskim oraz Maciejem Kawulskim i dzisiaj opublikował zdjęcie z podpisania kontraktu na kilka walk.

Sprawdź!  KSW 59: Oficjalne wyniki ważenia. Dwóch zawodników nie zrobiło wagi.

W przeszłości Shamil Musaev miał szansę na pojedynek z Mateuszem Gamrotem o tytuł kategorii lekkiej, niestety na krótko przed walką doznał kontuzji, która wykluczyła go z udziału w gali KSW 54.

„Chcę tylko poinformować was wszystkich, że podpisałem nowy kontrakt na wiele walk z największą federacją w Europie @ksw_mma i że idę po pas!” – napisał na Instagramie.

Jak myślicie kto będzie najbliższym rywalem Musaeva?

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.