UFC

Kolejna walka wypada z UFC 260! – „Dosłownie nie mogę uwierzyć”

Niestety z katy walk zbliżającej się gali zniknął już drugi pojedynek. Wszystko z powodu pozytywnych wyników na Covid-19.

Najpierw dostaliśmy informację, że odwołano pojedynek o pas wagi piórkowej. Obecny mistrz Alexander Volkanovski w drugiej obronie tytułu miał zmierzyć się z Brianem Ortegą. Niestety Australijczyk poinformował, że jeden z testów na koronawirusa miał wynik pozytywny, przez co pojedynek będzie musiał odbyć się w innym terminie.

Wyjechałem z Australii z negatywnym testem, negatywny był też przed wejściem do bańki UFC, ale ostatni test był pozytywny – przekazał Volkanovski.

Tym razem z karty walk wypada zestawienie Hannah Goldy z Jessicą Penne. Pierwsza z zawodniczek na swoim Instagramie przekazała – Dosłownie nie mogę uwierzyć, że muszę wam wszystkim powiedzieć, że nie będę walczyła w tę sobotę. Poleciałam do Vegas i uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID. Nigdy nie czułam się lepiej. Byłem tak gotowa, aby zawalczyć dla was, niestety to nie był plan Boga.

Do wydarzenia pozostało zaledwie kilka dni. W main evencie UFC 260 zobaczymy hitowy pojedynek w wadze ciężkiej. Stipe Miocic zmierzy się z Francisem Ngannou. Tego wieczoru na gali zobaczymy również starcie polskiego zawodnika Michała Oleksiejczuka, który zawalczy z Modestasem Bukaskasem.

Sprawdź!  Petr Yan z mocną odpowiedzią na wpis Sterlinga! "Straciłeś godność, gdy płakałeś, by dostać pas, idioto."

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *