Clout MMA

„Scarface” wróci do więzienia! Wydano za nim list gończy! Co z walką na Clout MMA?

Wszystko wskazuje na to, że nie ma najmniejszej szansy, aby Paweł Bomba stoczył swój pojedynek podczas sobotniej gali Clout MMA 1.

Pod koniec maja „Scarface” wyszedł na wolność z więzienia i jak się okazało, odbywa przerwę w trakcie odbywania dwuletniej kary. Niedługo później został ogłoszony jako zawodnik nowej organizacji i miał zmierzyć się z debiutującym w formule MMA Dominikiem Pudzianowskim.

„Scarface” nie zawalczy na Clout MMA?

Freak fighter wziął udział we wszystkich programach i konferencjach poprzedzających galę, jednak w klatce już go nie zobaczymy. Jakiś czas temu został zgłoszony do prokuratury przez Maję Staśko. W odpowiedzi otrzymała wiadomość, że „Scarface” został zwolniony ze względów zdrowotnych.

Sąd Okręgowy w Elblągu przekazał, że zgłoszeniem zajmie się kurator, który sprawdzi, czy freak fighter korzysta z przerwy zgodnie z jej przeznaczeniem. Zaledwie dzień przed galą sprawa została rozpatrzona na niekorzyść zawodnika Clout MMA.

Jak przekazała Maja Staśko, zgodnie ze słowami rzecznika sądu odwołano jego przerwę i wydano za nim list gończy. Oznacza to, że najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj znajdzie się ponownie w zakładzie karnym:

Sprawdź!  Okniński reaguje na nagranie Najmana: "Żebyś sobie zębów nie połamał o pięści"

– Sąd penitencjarny podjął właśnie decyzję w sprawie Pawła B.: przerwa w wykonaniu kary została odwołana, nakazano doprowadzenie do zakładu karnego i zarządzenie poszukiwania skazanego listem gończym – mówi Tomasz Koronowski, Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Elblągu.

Co ciekawe, kilka dni wcześniej miała miejsce podobna sytuacja. W gali Clout MMA 1 udziału nie może wziąć także ”Jarek Ninja”, który miał zmierzyć się z Konradem Karwatem. Tak samo jak „Scarface” ma do odbycia karę pozbawienia wolności i w ostatniej chwili organizacja musiała znaleźć zastępstwo na jego miejsce.

Informacje dotyczące Pawła Bomby potwierdził także dziennikarz Kuba Wątor, który na Twitterze napisał:

– Sąd Okręgowy w Elblągu odwołał przerwę w wykonywaniu kary więzienia w stosunku do Pawła Bomby. Zarządził doprowadzenie go do zakładu karnego i jednocześnie wystawił za nim list gończy. Wygląda na to, że z karty walk @cloutmma spadnie kolejna walka.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.