Clout MMA

Afera alkoholowa w PZPN to pomówienia?! Hajto komentuje doniesienia! [WIDEO]

W ostatnim czasie wokół Polskiego Związku Piłki Nożnej wybuchła kolejna afera alkoholowa. Wszystko skomentował freak fighter Clout MMA, Tomasz Hajto.

Popularny „Gianni” przez lata reprezentował Polskę na arenach międzynarodowych i grał na najwyższym poziomie. Później zajął się między innymi trenerką i prowadził Jagiellonię Białystok, której prezesem był obecny szef PZPN, Cezary Kulesza. W najbliższy piątek Hajto wystąpi w main evencie Clout MMA 3, gdzie czeka go starcie z Jakubem Wawrzyniakiem.

Tę walkę, jak i całą kartę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Tomasz Hajto – Jakub Wawrzyniak2.46 – 1.42Fortuna

W rozmowie z Kacprem Mi na Fansportu TV Tomasz Hajto wypowiedział się na temat ostatnich afer, zwłaszcza tej alkoholowej, wokół PZPN. Były stoper Schalke 04 przypomniał, że zawsze jakieś historie wychodzą na wierzch, a bez twardych dowodów można jedynie snuć domysły.

Sprawdź!  Menedżer o negocjacjach walki Omielańczuk vs Załęcki: "Ktoś poszedł po troszkę rozsądku do głowy..." [WIDEO]

Przy każdym prezesie działo się coś złego i coś dobrego, teraz trochę bardziej to jest wyciągane na górę. Zrobiliśmy jakąś aferę ze zwolnienia rzecznika prasowego… Kto ma jakieś dowody [w sprawie afery alkoholowej]? Zapamiętaj jedną rzecz – żeby powiedzieć, że ktoś jest pijany, musi być zbadany alkomatem. Na razie to wszystko to są pomówienia, pomówienia gościa, który został zwolniony i on to wyciąga.

Zobacz inne wywiady przed Clout MMA 3.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.