Clout MMA

Dawid Załęcki szczerze o Denisie: „Jedni go lubią, inni hejtują, ale każdy…”

Denis Załęcki wraca po długiej przerwie i już przy okazji pierwszego pojawienia się na scenie wywołał ogromne emocje nie tylko wśród kibiców.

Podczas poniedziałkowej konferencji federacja Clout MMA zapowiedziała, że na kolejnej gali dojdzie do starcia „Bad Boya” z Danielem Omielańczukiem. Panowie mieli stanąć twarzą w twarz, jednak do tego nie doszło, gdyż Załęcki zaatakował weterana MMA.

Na freak figthera już po raz kolejny spłynęła fala krytyki ze względu na prezentowaną postawę. Po awanturze skierował również ostre słowa w stronę nie tylko rywala, ale także Denisa Labrygi, z którym prawdopodobnie zmierzy się w przyszłości.

Całe zajście negatywnie odebrali nie tylko kibice, ale również inne osoby ze świata freak fightów czy zawodowego sportu jak np. Artur Szpilka. O sytuacje zapytany został również ojciec Denisa, który udzielił wywiadu kanałowi Illegal TV.

Dawid Załęcki po konferencji przyznał – Mam nadzieję, że nie będzie kontuzji i walka będzie normalnie rozstrzygnięta profesjonalnie tak jak trzeba, sportowo. Czekamy na walkę i zobaczymy. Denis niech się przygotowuje. Jedni go lubią, drudzy go hejtują, a tak naprawdę każdy go chce oglądać.

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs Załęcki

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Sprawdź!  Załęcki zbyt szybko wraca do klatki!? Kubiszyn typuje main event Clout MMA 2 [WIDEO]

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-32.png

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.