Clout MMA

Scarface o problemach z prawem i pobycie za kratami: „Odbywałem karę za coś, czego nie zrobiłem”

Paweł Bomba, który niedawno wyszedł na wolność w ostatnim wywiadzie skomentował swój pobyt za kratami, który trwał kilka miesięcy.

„Scarface” został zatrzymany na początku lutego tego roku i do końca maja przebywał w areszcie. Kilkukrotnie kontaktował się ze swoimi fanami oraz przesyłał wiadomości, w których opisywał, jak wyglądała jego sytuacja po drugiej stronie murów.

Za kraty trafił w związku z rzekomym oszustwem i groziło mu do dwóch lat pozbawienia wolności. Cały czas zapewniał jednak, że jest niewinny, a głos w tej sprawie zabrał nawet jego ojciec, który wypowiedział się w obszernym materiale, znajdującym się w serwisie YouTube.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl przy okazji konferencji Clout MMA został zapytany o swoją sytuację, czy wszystko zostało wyjaśnione i nie będzie musiał wracać za kraty. Stwierdził, że jego przypadek pokazuje, że niczego nie można być pewnym:

– Ze wszystkim byłem na bieżąco. Co tam, chwila moment. Skoro ja odbywałem karę za coś, czego nie zrobiłem, to jest szansa, że każda osoba na tej sali ma szansę tam trafić – przyznał freak fighter.

Sprawdź!  (VIDEO) Paweł Bomba przekonany o wygranej! "Ferrari" bez szans? "Boi się mnie. To na punkty się nie skończy"

Dodał, że na ten moment nie trenuje, tylko zajmuje się rehabilitacją ręki. Następnie zapewne będzie chciał stoczyć głośny pojedynek, gdyż w ostrych słowach zaatakował m.in. Marcina Najmana, Jacka Murańskiego i Alana Kwiecińskiego.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.