GROMDA

Scarface jak Franz Maurer! Kolejna klimatyczna zapowiedź GROMDA 16 [WIDEO]

Na kanale GROMDA pojawił się kolejny spot zapowiadający najbliższą galę. Tym razem czuć inspirację kolejnym hitem polskiej kinematografii.

W najbliższy piątek odbędzie się gala GROMDA 16, na której ponownie na kibiców czeka wiele brutalnych walk na gołe pięści. Odbędzie się turniej, który jest już wizytówką organizacji, zaległy finał, a także wiele ekscytujących superfightów.

Podczas GROMDA 16 wystąpią między innymi „Scarface”, „Wasyl”, „Mario”, czy „Łazar”. Limitowana pula biletów na galę dostępna jest w serwisie eBilet. Galę obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Transmisja już w ten piątek, 1 marca, o godzinie 19:00.

Fot. GROMDA

Kolejna kapitalna zapowiedź GROMDA 16

Przed kilkoma dniami na kanale YouTube organizacji GROMDA pojawiło się klimatyczne wideo zapowiadające najbliższą galę inspirowane komedią Chłopaki nie płaczą. Wczoraj trafiło do sieci kolejne nagranie.

Tym razem w scenie rodem z filmu Psy pierwsze skrzypce obok Mariusza Grabowskiego grali „Łazar”, „Spejson”, czy „Scarface”, który miał przyjemność sparafrazowania słynnego cytatu: „Do samego końca, mojego lub jej”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.