Clout MMA

Rzeźniczak zadebiutuje na Clout MMA 5! Znamy rywala byłego piłkarza Legii

Poznalismy przeciwnika Jakuba Rzeźniczaka na gali Clout MMA 5! Były obrońca Legii Warszawa i reprezentacji Polski zmierzy się z „Szalonym Reporterem”.

Jakub Rzeźniczak to obrońca, który w przeszłości reprezentował barwy takich klubów, jak Legia Warszawa, Karabach Agdam czy Wisła Płock. Dodatkowo „Rzeźnik” zaliczył 10 występów w Lidze Mistrzów oraz 9 w narodowych barwach.

Już od jakiegoś czasu wiadomym było, iż zadebiutuje on we freak fightach, a konkretniej w organizacji Clout MMA. Dziś został ogłoszony jego przeciwnik.

Clout MMA 5: Rzeźniczak vs. Szalony Reporter

Jakub Rzeźniczak podczas Clout MMA 5 zmierzy się z Tomaszem Matysiakiem. Znany szerszemu gronu publiczności jako „Szalony Reporter” po raz trzeci wyjdzie na freakowy pojedynek, choć po ostatnim zapowiadał zakończenie kariery.

Dotychczas „Szalony Reporter” wygrywał z Michałem Cichym, ale później przegrał z Cezarym „Czarek Czaruje” Gołębiewskim. Tomasz Matysiak nie boi się niewygodnych pytań, co zapowiada mocne konfrontacje słowne z Rzeźniczakiem. Pojedynek został zakontraktowany na zasadach MMA, 3 rundy po 3 minuty.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.