KSW

Formela szumnie zapowiada debiut na XTB KSW 94! Chce zgotować rywalowi piekło na ziemi

W najbliższą sobotę w okrągłej klatce podczas XTB KSW 94 zadebiutuje Kacper Formela. „Polski Machida” czuje się pewnie przed starciem z Ahmedem Vilą.

Były mistrz FEN, podobnie jak ostatnio kilkoro innych zawodników, zdecydował się na dołączenie do KSW. Kacper Formela ma 21 zawodowych walk w rekordzie, z których wygrywał w 17. Obecnie Polak jest na fali ośmiu zwycięstw z rzędu.

„Polski Machida” zadebiutuje w okrągłej klatce w najbliższy weekend podczas XTB KSW 94. Wszystkie pojedynki z rozpiski obstawisz u bukmachera Fortuna, a na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Kacper Formela1.34Fortuna
Ahmed Vila3.25Fortuna

Kacper Formela przed debiutem na XTB KSW 94

Były mistrz FEN zadebiutuje na XTB KSW 94 w starciu z Ahmedem Vilą. Bośniak ma już na swoim koncie jedną wygraną w okrągłej klatce – w grudniu jednogłośną decyzją pokonał Łukasza „Harry’ego” Charzewskiego… byłego mistrza FEN.

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski doznał kontuzji! Walka z Mamedem Khalidovem zagrożona?

Ahmed Vila jest na pewno bardzo silny. Widać to było w trakcie jego walki z Łukaszem Charzewskim. Na pewno jednak nie ma lepszej stójki niż ja, więc jego głowa będzie bardzo mocno obita – powiedział o rywalu w rozmowie ze stroną KSW Formela.- Ma dobry parter i właśnie na jego umiejętności w tej płaszczyźnie będę musiał bardzo mocno uważać. Szybciej go jednak znokautuję niż on mnie sprowadzi na matę.

„Polski Machida” zapowiedział, że Vila posłuży mu jako przykład tego, co potrafi zrobić z rywalami. Kacper ma zamiar zgotować Bośniakowi piekło:

Chcę dawać jak najlepsze pojedynki, aby były wspominane przez lata. Chcę udowodnić, że Kacper Formela naprawdę jest w stanie namieszać w kategorii piórkowej. 11 maja w ERGO ARENIE zafunduję mojemu przeciwnikowi piekło na ziemi.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.