UFC

Ruchała skomentował przygotowania Gamrota do UFC 299: „Walczą 3 rundy, a on…” [WIDEO]

W American Top Team na Florydzie przebywa były tymczasowy mistrz wagi piórkowej KSW Robert Ruchała. Młody zawodnik wypowiedział się na temat tego, jak na matach prezentował się Mateusz Gamrot.

Popularny „Gamer” już w ten weekend wraca do oktagonu, gdzie zmierzy się z byłym mistrzem wagi lekkiej, Rafaelem dos Anjosem. Zarówno Polak, jak i inni podkreślają, że jest w świetnej formie i zapowiada się naprawdę emocjonująca walka. Potwierdził to też Robert Ruchała.


Ten pojedynek, jak i całą kartę walk możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy na start otrzymają darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

TYPYKURSYZAKŁADY
Mateusz Gamrot1.29Fortuna
Rafael Dos Anjos3.60Fortuna

Robert Ruchała: „Gamrot może to skończyć przed czasem”

Urodzony w Nowym Sączu Ruchała po raz kolejny udał się na Florydę do ATT, gdzie poprawia swoje umiejętności przed walką z Patrykiem Kaczmarczykiem. Przy okazji Robert mógł oglądać sparingi Mateusza Gamrota z Dustinem Poirierem.

Sprawdź!  Mateusz Gamrot odpowiada na sugestię walki! "Nie boję się nikogo. Jazda!"

Zapytany o formę rodaka przez Michała Tuszyńskiego z kanału Fansportu TV, Ruchała potwierdził to, co było mówione już wcześniej. „Gamer” faktycznie może narzucić duże tempo już od pierwszych minut.

Miałem okazję oglądać Mateusza Gamrota z Dustinem Poirierem, jak sparowali. Jest w bardzo, bardzo dobrej formie. Podejrzewam, że może skończyć ją przed czasem. A jak nie, to skończy się decyzją. Tlenu ma na 5 rund, a walczą tylko 3, więc spodziewajcie się, że będzie duże tempo walki. Jak oglądałem te sparingi – wyśmienicie sobie radził, jest super.

Zobacz inne materiały z Misji UFC 299:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.