Boks

Różański przed walką z Okoliem: „To się kibicom należy” [WIDEO]

Łukasz Różański stanie do obrony mistrzowskiego pasa na gali w Rzeszowie. Polak zmierzy się z Lawrencem Okolie. Trenerzy oraz sam zawodnik przeanalizowali już walki rywala.

Łukasz Różański i Lawrence Okolie zmierzą się w walce wieczoru bokserskiej gali w Rzeszowie. Zawodnicy stoczą pojedynek 24 maja, a stawką tego starcia będzie pas mistrzowski kategorii bridger. Różański będzie bronił tytułu w boju z doświadczonym Wyspiarzem.

Michał Tuszyński, prowadzący Program o Boksie zadał Łukaszowi Różańskiemu kilka pytań. Mistrz świata odniósł się m.in. do tego, że pojedynek odbywa się w jego rodzinnym mieście. Wie, że może liczyć na świetny doping i przyznał, iż wziął trudniejszego rywala ze względu na kibiców.

– Na pewno będzie to dla mnie lepiej. Też nie ukrywajmy ta walka jest zorganizowana w Rzeszowie, dla kibiców z całej Polski, ale tak naprawdę większość będzie tutaj z okolic, takich którzy zawsze mnie wspierają. Powiedziałem też przed tą walką, sami wiecie że to jest dobrowolna obrona, a przeciwnik bardziej wymagający niż ten obowiązkowy. Wydaje mi się, że to się kibicom należy. Jak wygrywać z takimi zawodnikami to przed własną publicznością, żeby jeszcze lepiej to smakowało i żeby to miało większy odbiór w naszym kraju.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.