KSW

Pudzianowski szczerze o Różalu! Dojdzie do rewanżu?

Mariusz Pudzianowski zabrał głos w sprawie potencjalnej walki z Marcinem Różalskim. Były strongman jest otwarty na takie zestawienie.

Niedawno w rozmowie dla FANSPORTU TV menedżer Artur Ostaszewski został zapytany o możliwość powrotu „Różala” do klatki. Poruszony został temat rewanżu, do którego odniósł się także szef KSW oraz kibice.

Pudzianowski o walce z Różalskim

Do pierwszego pojedynku weteranów doszło podczas gali KSW 35. Walka zakończyła się w drugiej odsłonie i w górę powędrowała ręka „Różala”, który zwyciężył przez poddanie. Od tamtego czasu wielokrotnie mówiło się o potencjalnym drugim starciu.

Jak wiadomo, pomiędzy panami jest sporo złej krwi, co zapewniłoby dodatkowe emocje. Różalski krytycznie wypowiada się na temat Pudzianowskiego, a tym razem głos zabrał również były strongman, który tak zareagował na pomysł rewanżu:

– Będzie propozycja taka, proszę bardzo! Nie przepadamy za sobą. On za mną, ja z nim, ale szanuję za patriotyzm i podejście. Gdyby przyszło bronić kraju, stanąłbym z nim na jednej linii, zawsze!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.