KSW

Różalski szczerze o powrocie do KSW: „Jest duża szansa, takie 8/10. Wiadomo, że do dogrania są jakieś szczegóły”

Marcin Różalski zdradził, że jest duża szansa na jego powrót do organizacji KSW. Wciąż jeszcze są pewne sprawy, które trzeba dogadać.

Wielu kibiców liczy na to, że „Różal” powróci jeszcze do MMA, chociaż na ostatni pożegnalny pojedynek. Fighter niedawno odwiedził siedzibę organizacji i zdradził, że rozmawiał z Maciejem Kawulskim właśnie w sprawie swojego powrotu do klatki.

Dodatkowo na swoich social mediach zapowiedział – Już niebawem Dziadki będą się gimnastykować, dobrzy Ludzie będą kibicować, a ci, co nie lubią kąsać i czekać na chwilę słabości i potknięcie, więc wszystko jak należy.

Marcin Różalski o powrocie do KSW

Jak przekazał portal InTheCagePL „Różal” wziął udział w transmisji live na Instagramie przeprowadzonej przez jednego z fanów. Kibic zapytał fightera, czy powróci do KSW, ten przyznał:

Było spotkanie z Kawulem, a ja z Kawulem to wiadomo, że nie o jakichś tam sprawach, tylko o KSW – dopytywany o szanse na powrót dodał – Jak mam skalować, to takie 8/10, czyli jest duża szansa, ale wiadomo, że do dogrania są jakieś szczegóły, więc zobaczymy.

Co ciekawe, wywiadu portalowi InTheCagePL udzielił również Martin Lewandowski, który jest skonfliktowany z Marcinem Różalskim. Szef organizacji przyznał, że najpierw czeka go męska rozmowa z zawodnikiem, od której będzie wszystko zależeć.

Sprawdź!  Mistrz wagi ciężkiej odpowiada na krytykę szefa KSW! "Jestem pewny, że pobiłem rekord pod względem..."

Wypowiedź szefa KSW znajdziesz tutaj – Martin Lewandowski o powrocie Różala: „Mamy do wykonania męską rozmowę”

Źródło: InTheCagePL

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.