Clout MMA

Różal o walce wieczoru Clout MMA 2: „Daniel jest doświadczonym zawodnikiem, a Denis jest…”

Marcin Różalski zabrał głos w sprawie długo wyczekiwanego pojedynku Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim. Przyznał, że z całą pewnością będzie to emocjonujące starcie.

Na tę walkę czeka zarówno środowisko sportowe, jak i fani freak fightów. Zawodnicy mają do wyjaśnienia głośny konflikt i staną naprzeciwko siebie w main evencie gali Clout MMA 2, która odbędzie się 28 października w Orlen Arena Płock.

W pojedynku będą obowiązywać nietypowe zasady. Walka rozpocznie się w formule bokserskiej, jednak jeśli tylko „Bad Boy” złamie dwukrotnie zasady, przechodzi ona do pełnego MMA, co da Omielańczukowi gigantyczną przewagę.

O walkę w rozmowie z TVreklama zapytany został Marcin Różalski, który przyznał, że pojedynek będzie ciekawy bez znaczenia na zasady:

– Daniel jest mega doświadczony, ma mnóstwo walk, tylko ma już też swoje na garbie. Denis jest młody, eksplozywny, takim chuliganem plus ten konflikt. Walka będzie bardzo fajna. Czy to w boksie, czy w MMA, walka na pewno byłaby ciekawa.

Poruszył również temat konfliktu oraz słów Omielańczuka. Reprezentant WCA przyznał bowiem, że Denis to pierwszy rywal w życiu, którego naprawdę nienawidzi:

Sprawdź!  Wielki Bu otwarty na walkę z Denisem Labrygą! "Zmiótłbym go na zasadach..."

– Gniew jest złym doradcą, ba za bardzo chcemy. Sam miałem w życiu 2-3 walki, że za bardzo chciałem. Tak bardzo chciałem, tak się nakręciłem, że się przepaliłem. Wszedłem do klatki, zostawiając dużo siebie w szatni, co spowodowało przegraną walkę.

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.