GROMDA

Jest szansa na walkę Różala w GROMDZIE? Zabrał głos w sprawie pojedynku na gołe pięści!

Wygląda na to, że jednak ominie nas głośne starcie weteranów. Marcin Różalski w ostatnim wywiadzie zabrał głos w sprawie potencjalnej walki na gołe pięści.

„Różal” na stałe pożegnał się z KSW, co potwierdzili sami szefowie organizacji. Nie wykluczone, że zobaczymy go w innej formule, być może będzie to starcie w K-1, a niedawno pojawił się także temat debiutu w GROMDZIE i walki z Łukaszem Parobcem.

Myślę, że walka z „Rożalem” byłaby mega, jeżeli chodzi o oglądalność. Pasujemy też wiekowo, więc może to być super starcie weteranów. Z Marcinem jesteśmy kumplami, ale w ringu to byłoby moje takie sportowe spełnienie marzeń. Nic nie planowałem, ale jeżeli Marcin Różalski chciałby ze mną zawalczyć, będę gotowy w 200% – mówił kilka miesięcy temu „Goat” w rozmowie z fansportu.pl.

Okazuje się jednak, że „Różal” nie planuje walki w GROMDZIE ze względu na zasady bokserskie. Jak przyznał w rozmowie z TVreklama, bliżej mu do Krwawego Sportu, gdzie starcia odbywają się na zasadach K-1. Jasno dał do zrozumienia, że jeśli zawalczy na gołe pięści to raczej w tej organizacji.

Sprawdź!  Limitowana liczba biletów na GROMDA 14! Znamy szczegóły nadchodzącego wydarzenia

– Wątpię, że zawalczę na gołe pięści. W tym momencie borykam się z urazami, muszę zrobić z tym porządek. Druga sprawa w Polsce jest federacja GROMDA i Krwawy Sport. GROMDA to stricte gołe pięści, a Krwawy Sport to K-1. Jeżeli miałbym zawalczyć to w Krwawy Sport. Jeszcze jest WOTORE, ale nie ma takiej regularności.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.