Clout MMA

Denis wraca do formy! Odpowiedział na krytyczne komentarze: „To ja się będę z was śmiał, a wy będziecie stać w miejscu”

Denis Załęcki zabrał głos w sprawie swojego kolejnego pojedynku. Wyjaśnił, że jest na dobrej drodze do odzyskania dobrej formy.

„Bad Boy” ma za sobą serię trzech przegranych z rzędu oraz poważną kontuzję, przez którą musiał przejść operację. Podczas konferencji Clout MMA zobaczyliśmy go po raz pierwszy od kilku miesięcy. Kiedy pojawił się na scenie, wywołał sporo zamieszania.

Kibice nie widzieli go jeszcze w tak słabej formie fizycznej. Social media zalały krytyczne komentarze pod jego adresem, a od mocnych słów nie powstrzymali się także inni zawodnicy. W Załęckiego uderzył m.in. Artur Szpilka, Denis Labryga, „Wielki Bu” czy Alan Kwieciński.

„Bad Boy” zapowiedział jednak, że na walce, którą stoczy podczas Clout MMA 2 będzie w świetnej formie. Teraz przekazał swoim kibicom, jak przebiegają przygotowania do pojedynku z Danielem Omielańczukiem. Zdradził, że zrzucił już 5 kilogramów, ale to dopiero początek:

– 5 kg w 2 tygodnie! Można? Można! Wagę na walkę wniosę około 108/110 kg, czyli jeszcze jakieś 10/12 kg do zbicia. Hejterki tak się śmiały… Ale to za 2 miesiące ja się będę śmiał, a wy dalej będziecie stać w miejscu i bacznie obserwować mój profil. Pozdro dla prawdziwych, co są na dobre i na złe!

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Sprawdź!  Pudzianowski wysyła wiadomość do Denisa Załęckiego! Odpowiada na jego wyzwanie! "Miejsce yorków jest w kojcu..."

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.