Babilon MMAMMA

Róża Gumienna wystąpi na Babilon MMA 23. Rywalką doświadczona Ukrainka

W programie „Koloseum” ogłoszono, że 25 czerwca odbędzie się gala Babilon MMA 23. Podano informację, że na tym wydarzeniu powróci Róża Gumienna (3-1). Jej rywalką będzie Vladlena Yavorskaya (6-4).

Róża Gumiennajest utytułowaną zawodniczką kickboxingu. Jest ona byłą mistrzynią organizacji FEN i DSF Kickoboxing Challenge w tej dyscyplinie. W zawodowym MMA zadebiutowała w 2019 roku, gdzie na Babilon MMA 10 pokonała Raimondę Grundulaite (0-1). Podczas gali Babilon MMA 16 wygrała przez poddanie Magdalenę Rak (1-1). W swoim poprzednim pojedynku na Babilon MMA 19 przegrał na punkty przez świetnie dysponowaną tego dnia Ekaterinę Shakalovą (5-1).

Rywalką Róży Gumiennej będzie doświadczona Ukrainka Vladlena Yavorskaya.

Ukrainka ma za sobą występy dla wielu świetnych organizacji takich jak: M-1 Global XFN czy ProFC. Wszystkie swoje wygrane pojedynki kończyła przez poddania, co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów punktowych. W ostatnim występie na gali Wirtuoz Challenge poddała naszą rodaczkę Katarzynę Sadurę (4-4)

Gala Babilon MMA 23 odbędzie się 25 czerwca.

Sprawdź!  Reakcja zawodników UFC na nokaut Mateusza Gamrota: "To jest to, o czym mówiłem".

źródło: „Koleseum”, Babilon MMA

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.