UFC

Roberto Soldić wysyła wiadomość do Logana Paula! CHCE WALKI W UFC! „Jest za mały, zmierz się ze mną!”

Czy podwójny mistrz KSW, Roberto Soldić, otrzyma w debiucie wielką gwiazdę?! Chorwat na pewno miał to na myśli wyzywając za pośrednictwem Instagrama Logana Paula!

Wciąż niejasna jest sytuacja Roberto Soldicia w sprawie tego, gdzie stoczy kolejną walkę. Chorwat nie ukrywał, że jego marzeniem jest walka z najlepszymi zawodnikami w UFC. Wciąż nie wiadomo, jak potoczą się rozmowy podwójnego mistrza KSW z federacją. Martin Lewandowski w jednym z wywiadów podkreślał, że „Robocop” może dołączyć do grona najlepiej zarabiających zawodników organizacji!

Soldić tymczasem upatrzył sobie łakomy kąsek na ewentualny debiut w UFC. Pięściarz-YouTuber, a ostatnio pro wrestler, Logan Paul, gościł ostatnio w programie The MMA Hour. Amerykanin poruszył tam kwestię swojego występu w MMA:

Chciałbym tego spróbować. Myślę, że bym sobie nieźle poradził. Wiesz, przed Wrestlemanią [największe show roku od WWE – przyp. red.] wszyscy mówią: „Powodzenia!”, a ja odpowiadam: „Miłego widowiska!”. Przed walką bokserską padają słowa: „Kocham cię, bracie. rób co chcesz.” Modlą się za mnie, a serce mi wali jak młot. Pierdolony ból głowy!

Wiem natomiast, z kim chciałbym walczyć w debiucie: Paddy the Baddy. Mówią, że to następny Conor McGregor, co nie? To niezwykła postać, bardzo charyzmatyczna. Też jest młody i wyszczekany jak ja. Z tego co wiem, przytyło mu się bez walki. Możemy spotkać się w wadze średniej.

Wiadomość szybko została udostępniona na profilu The MMA Hour. Słowa o potencjalnej walce Pimblett vs. Paul skomentował Roberto Soldić, a następnie udostępnił post w Instastory z wiadomością skierowaną do Logana Paula:

Logan Paul, zmierz się ze mną.

Logan, Paddy jest dla ciebie za mały, lol, zmierz się ze mną, z chęcią powitam cię w debiucie w MMA.

Potencjalny pojedynek z „Robocopem” na pewno byłby kasowym przedsięwzięciem. Nazwisko Paul przyciąga tłumy, choć lepiej kojarzy się z niepokonanym w zawodowym boksie bratem Logana, Jake’iem Paulem. Ten z kolei również sugeruje, że przygotowuje się do startów w MMA. W przypadku wygranej Soldicia na pewno chciałby pomścić brata.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.