KSW

Roberto Soldić staje w obronie Patrika Kincla i odpowiada mistrzowi innej organizacji: „Co ty pierdo**sz? Jesteś sztywny, jak…”

Roberto Soldić stanął w obronie swojego ostatniego przeciwnika i w ostrych słowach odpowiedział mistrzowi innej organizacji MMA.

Chorwat na gali KSW 63 zmierzył się z Patrikiem Kinclem. Czech stoczył dobre dwie rundy, jednak w trzeciej odsłonie Soldić wygrał pojedynek przez TKO. Dla zawodnika trenującego w UFD GYM było to 19 zwycięstwo w karierze, w tym 17 przed czasem. Fighter przedłużył także swoją serię do 6 wygranych z rzędu.

Po kolejnym zwycięstwie przed czasem Soldić wyskoczył z klatki i podszedł do Mameda Khalidova, prosząc go o pojedynek. Legenda KSW następnie zwróciła się do organizacji i potwierdziła, że to już czas, aby doszło do walki pomiędzy dwoma mistrzami.

Po ostatnim pojedynku występ Patrika Kincla skomentował jego rodak i były rywal. Karlos Vemola to aktualny mistrz organizacji Oktagon MMA, który ma na swoim koncie 41 zwycięstw i 6 porażek. Terminator aż 16 razy poddawał swoich przeciwników. Z Patrikiem Kinclem walczył w 2018 roku na gali XFN i pokonał go przez decyzję sędziów.

Vemola skomentował ostatni występ swojego rodaka, a w obronie Kincla stanął sam Roberto Soldić, który nie szczędził ostrych słów mistrzowi Oktagon MMA.

Sprawdź!  Michał Andryszak przed KSW 63 - "Najlepszą nagrodą jest smak zwycięstwa"

Nie ma takiego serca i zapału, jak mają niektórzy zawodnicy – powiedział Vemola o Kinclu.

Vemola, co ty pierdolisz? Jesteś sztywny jak łódka, schodząc tylko po obalenia i ty mówisz o sercu? – odpowiedział mistrz KSW.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.