UFC

Georges St-Pierre wskazał wymarzonego rywala! Legenda UFC chciałaby zawalczyć z… Adolfem Hitlerem!

Georges St-Pierre to jeden z najlepszych zawodników w historii MMA. Kanadyjczyk w ostatnim wywiadzie przyznał, że chciałby stoczyć pojedynek z Adolfem Hitlerem.

GSP ma na swoim koncie 28 pojedynków, w tym 26 zwycięstw. Fighter w największej organizacji MMA na świecie wygrał 12 pojedynków, których stawką był pas wagi półśredniej oraz zwyciężył jedno starcie o tytuł kategorii średniej. Od 2017 roku zawodnik jest na emeryturze i nie zamierza powracać do klatki, natomiast chciałby spróbować swoich sił w boksie, jednak uniemożliwia mu to wciąż obowiązujący kontrakt z UFC.

Jakiś czas temu Kanadyjczyk przyznał, że spełnieniem jego marzeń byłoby starcie z Oscarem De La Hoyą. Obaj zawodnicy są zainteresowani takim zestawieniem, jednak Dana White blokuje pojedynek. Aby do niego doszło, najpierw musi wygasnąć kontrakt z UFC.

W ostatnim wywiadzie dla Arnold Sports Festival UK były mistrz UFC został zapytany o inny wymarzony pojedynek, tym razem taki, w którym rywalem byłaby jakakolwiek postać historyczna. Fighter pośród wszystkich możliwych przeciwników wybrał Adolfa Hitlera:

– Myślę, że ktoś jak Adolf Hitler. Ktoś, kogo mógłbym cholernie zlać. Zrobił wiele złych rzeczy. Mogę zemścić się w imieniu wielu ludzi za to, co zrobił – przyznał GSP.

Sprawdź!  Najlepsi na MMAjku - Stockton, B*tch! Cz. 2

Fighter w wywiadzie poruszył również temat tego, jak postrzegani są zawodnicy, którzy dotarli na sam szczyt. Mówi się wyłącznie o ich sukcesach, ale nie o tym, co musieli przejść, aby je osiągnąć.

– Kiedy ludzie myślą o sportowcach z sukcesami, myślą wyłącznie o czasach chwały, bo w taki sposób są promowani. Jednak rzeczywistość jest całkiem inna dla każdego, nawet dla mistrzów… Miałem wiele tytułów i oo tym ludzie wspominali, kiedy mówili o mnie, mówili o mojej karierze. Gdyby tylko wiedzieli, ile razy musiałem zmierzyć się z ciężkimi sytuacjami, sytuacjami, w których byłem o włos od porzucenia wszystkiego.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Georges St-Pierre stoczy kolejne pojedynki, kiedy jego kontrakt z UFC wygaśnie: "Będę wolny i wciąż będę w formie"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *