KSW

Robert Soldić żartuje z… Akopa Szostaka! Został zapytany o najlepszego strikera w KSW

Roberto Soldić na swoich social mediach przeprowadził Q&A i odpowiadając na jedno z pytań, wbił szpilkę w Akopa Szostaka.

„RoboCop” ma za sobą dwa pojedynki w One Championship. W ubiegłym roku opuścił KSW jako mistrz dwóch kategorii wagowych i efektownie pożegnał się z polską federacją, brutalnie nokautując legendę Mameda Khalidova. Panowie umówili się wcześniej na rewanż, jednak do niego nie doszło.

Niestety w azjatyckiej organizacji zaliczył falstart. Pierwsze starcie zakończyło się jako no-contest po tym, jak został kopnięty w krocze. Natomiast w ostatnim pojedynku został znokautowany przez Zebaztiana Kadestama.

Soldić wbija szpilkę w Akopa

Były mistrz KSW zapowiedział jednak, że jego cel się nie zmienia i nadal będzie kroczył w stronę mistrzowskich pasów – Droga jest trudna i ciężka. Zaufaj procesowi. Zawsze do przodu, nigdy kroku wstecz. Do następnego razu – dodał kilka dni później.

Teraz na swoich social mediach odpowiedział na pytania kibiców, a jedno z nich dotyczyło najlepszego strikera w organizacji KSW. Soldić postanowił zażartować i opublikował zdjęcie… Akopa Szostaka, który ma na swoim koncie cztery zwycięstwa i tyle samo porażek. W KSW nie wygrał żadnego starcia, w ostatnim pojedynku został ciężko znokautowany przez Szymona Kołeckiego w zaledwie 45 sekund.

Sprawdź!  Ranking polskich zawodników MMA. Niedzielski nowym liderem w wadze piórkowej. Awans Różańskiego, Pudzianowskiego i Bekus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.