UFC

Robert Bryczek zadebiutuje w UFC! Znamy rywala i datę walki Polaka!

Potwierdziły się ostatnie doniesienia. Znamy już rywala oraz termin pojedynku kolejnego Polaka, który zadebiutuje w największej organizacji MMA na świecie.

Tym razem w federacji UFC swoich sił spróbuje Robert Bryczek. Ma on na swoim koncie 17 zwycięstw, w tym 5 porażek. Możemy spodziewać się efektownych pojedynków z jego udziałem, gdyż aż 11 razy nokautował swoich rywali, a ostatnie 5 pojedynków wygrał już w pierwszej rundzie.

Do niedawna był zawodnikiem czeskiej organizacji OKTAGON. Mógł walczyć o mistrzowski tytuł, jednak wybrał inną drogę i związał się z amerykańskim gigantem. Według informacji przekazanych przez dziennikarzy, zawalczy już 23 września podczas gali w Las Vegas.

Trzeba przypomnieć, że nie będzie to jedyny Polak na karcie walk, gdyż w main evencie tego wydarzenia zobaczymy hitowy pojedynek byłego mistrza KSW Mateusza Gamrota z Rafaelem Fizievem, który powraca do klatki po fenomenalnym starciu z Justinem Gaethjem.

Natomiast przeciwnikiem Bryczka jest Jacob Malkoun. Zawodnik z Australii wygrał 7 z 9 pojedynków, a od 2020 roku jest zawodnikiem UFC. Jego bilans w oktagonie to 3-2, pokonał Abdula Razaka Alhassana, AJ Dobsona oraz Nicka Maximova.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.