GROMDAPRIME SHOW MMA

Remi Gruchała mocno o konflikcie Denisa z Don Kasjo: „Dzwonił czy zawalczę w Prime. Niech uważa, co mówi, bo ja się nie będę bawił w jakieś gierki”

Remi Gruchała zabrał głos w sprawie konfliktu swojego kolegi Denisa Załęckiego z Kasjuszem Życińskim. Zdradził też, że kontaktowały się z nim organizacje freakowe.

W ostatnim czasie spięcie pomiędzy „Bad Boyem” i „Don Kasjo” to jeden z najgłośniejszych tematów. Z jednej i drugiej strony padło wiele ostrych słów. Doszło między innymi do mocnej konfrontacji przez telefon i wygląda na to, że zawodnicy zmierzą się ze sobą w klatce.

Wcześniej jednak Załęcki stoczy inne pojedynki. Ponownie w akcji zobaczymy go już w tę sobotę na gali High League 6, kiedy to zawalczy z Pawłem Tyburskim.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 6 NA ŻYWO <-

Gruchała mocno o „Don Kasjo”

Głos w sprawie konfliktu zabrał również Remi Gruchała, zawodnik z Torunia, który razem z „Glebą” i Denisem wdał się w awanturę z Piotrem Szeligą podczas jednej z gal. Przyznał, że nie spodobały mu się słowa „Don Kasjo”, który nazwał sytuację „frajerską”.

– Myślę, że nie umie ważyć słów. Wypowiedział się, że nasze zachowanie co do Szeligi było frajerskie. Lepiej niech uważa, co mówi, bo ja się nie będę z nim bawił w jakieś gierki. Podejdę i mu wyjebię po prostu. Ja nie jestem freak fighterem, który da się tak wyzywać. Jak nie zna znaczenia słów, to niech ich nie używa.

Zawodnik zdradził również, że wcześniej przed całą awanturą sam „Don Kasjo” do niego zadzwonił i proponował mu pojedynek w federacji Prime Show MMA:

Sprawdź!  Denis wyjaśnia, jak doszło do kontuzji. Zdradził szczegóły: "Wleciał we mnie jak dzik i..."

– Było spoko, dzwonił do mnie, czy zawalczę w Prime, no nie zawalczyłem. Nie odezwałem się dalej, ale było ok, dopóki nie zobaczyłem, jak mówi, że nasze zachowanie było frajerskie. Jak ma coś z Denisem, to nie musi mówić o całej trójce, że mamy przyjść po kolei. Byliśmy ja, „Gleba”, Denis, to każdy z nas by go najebał.

SPRAWDŹ TYPY DENISA ZAŁĘCKIEGO NA HIGH LEAGUE 6:

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  Denis Załęcki zamierza zdeklasować rywali! "Wrócę na takiej ku***, że zmiotę wszystkich"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.