Clout MMA

Radzikowski wraca do klatki!? Przyjął wyzwanie kilkadziesiąt kilogramów lżejszego rywala

Wygląda na to, że Krzysztof Radzikowski wróci do klatki i zadebiutuje w organizacji Clout MMA. Znalazł już potencjalnego rywala.

„Radzik” to członek popularnej Strong Ekipy, ale przede wszystkim utytułowany strongman, który przez lata zdobywał liczne tytuły. Postanowił również spróbować swoich sił w klatce i jedyny jak dotąd pojedynek stoczył dla organizacji FAME MMA.

W debiucie zmierzył się z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem, który miał już na koncie dwie wygrane przed czasem. Starcie odbyło się na pełnym dystansie i Radzikowski musiał uznać wyższość bardziej doświadczonego rywala. Kibice jednak chcą ponownie zobaczyć go w klatce.

Wszystko wskazuje na to, że zawalczy w Clout MMA. Wyzwanie rzucił mu zawodnik tej organizacji Wojciech „Rekordzista” Sobierajski. Jak się okazuje, „Radzik” zgodził się na pojedynek, do którego miałoby dojść w formule MMA.

Co ciekawe, pomiędzy zawodnikami będzie ogromna różnica wagi. Przy okazji ostatniego starcia Radzikowski ważył 110 kg, natomiast Sobierajski 82,2 kg. Mimo to „Rekordzista” sam zaproponował takie zestawienie i przekazał na swoich social mediach:

Sprawdź!  Scarface o problemach z prawem i pobycie za kratami: "Odbywałem karę za coś, czego nie zrobiłem"

„Po mojej ostatniej wygranej walce, spytany podczas wywiadu z kim chciałbym się zmierzyć w kolejnym pojedynku, wyzywałem do walki sportowca, którego bardzo lubię i szanuję – Krzysztofa Radzikowskiego.

▪️ „Radzik” to były strongman, jeden z najsilniejszych ludzi świata, który w szczycie swojej kariery ważył nawet 150 kilogramów.

▪️ Krzysztof Radzikowski odpowiedział na moje wyzwanie twierdząc, że jedyna formuła w jakiej możemy się zmierzyć to MMA.

Wchodzę w to!”

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.