Clout MMA

Wielki Bu komentuje wywiad z Szachtą! „Wam w ogóle nie jest wstyd?” [WIDEO]

„Wielki Bu” postanowił skomentować ostatni wywiad przyjaciela Denisa Załęckiego, który w rozmowie z fansportu.pl zabrał głos po gali Clout MMA 3.

Bartosz Szachta m.in. w szczerych słowach skomentował postawę „Bad Boya”, który nie podjął walki z „Wielkim Bu” i kładł się po każdym uderzeniu, aż w końcu sędzia przerwał starcie. Wypowiedział się również na temat oświadczeń kibiców.

Chuligani Elany Toruń oraz Ruchu Chorzów po ostatniej gali Clout MMA przekazali, że całkowicie odcinają się od Załęckiego. Podkreślili, że nie mają z nim nic wspólnego i nie chcą być w żaden sposób łączeni z freak fighterem. Całą rozmowę z Szachtą znajdziesz poniżej:

Patryk Masiak postanowił zabrać głos i skomentować cały wywiad. Poruszył temat Natana Marconia, o którym w mocnych słowach wypowiedział się Szachta. Zawodnik z Torunia przyznał, że próbował go także uderzyć przez siatkę podczas gali:

– Ja nie wiem, czy wam w ogóle nie wstyd jeszcze opowiadać w wywiadach, że całą zgrają próbujecie pastwić się nad gościem, który maluje usta i lakieruje paznokcie. Najbardziej przykre jest to, że wystarczy wyłączyć kamerę i w was ta cała nienawiść i ta zwierzęca furia… Zamiast podjechać na salę treningową, wyjaśnić, to taka szopka przy kamerach… Ten Marcoń was rozgrywa jak dzieci, a wy się jeszcze tym szczycicie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.