Clout MMA

Najman po raz kolejny będzie kończył karierę! Wskazał ostatnich rywali, z którymi zawalczy

Najman po raz kolejny będzie kończył swoją karierę. Zapowiedział, że w 2024 czekają go jeszcze maksymalnie trzy pojedynki.

„El Testosteron” słynie już z tego, że wielokrotnie przechodził na sportową emeryturę, po czym bardzo szybko wracał do klatki. Ostatnim razem pożegnalne starcie stoczył w 2021 roku, kiedy to zmierzył się z „Taxi Złotówą” i przegrał przed czasem.

Zaledwie 8 miesięcy później ponownie oglądaliśmy go w akcji. W minionym roku był bardzo aktywny i walczył aż cztery razy, jednak tylko raz jego ręka powędrowała w górę. Teraz zapowiedział, że 2024 to ostatni rok jego występów, po których ostatecznie kończy karierę.

Za pośrednictwem social mediów podał nazwiska trzech rywali, z którymi chciałby jeszcze zawalczyć. Wśród nich znalazł się Jacek Murański, „Boxdel” oraz Paweł Bomba. Po tych pojedynkach Najman ma ostatecznie odejść na emeryturę:

– Mam za mało czasu by marnować go walkami z jęczącymi w niebogłosy pi,,,mi. W 2024 roku interesuje mnie tylko trzech wykolejeńców, Stara Gangrena, Baxton i jak wyskoczy Bomba. Po zgładzeniu ich mogę kończyć. Ale już nigdy żadna pi..a nie wejdzie ze mną do klatki.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.