KSW

Pudzianowski wyjaśnia hejterów! Odpowiedział na ich komentarze: „Synu, śnieg mi przed bramą zalega. Najpierw odgarnij, a potem…”

Od walki minął już ponad tydzień, jednak przy każdym nowym wpisie Mariusza Pudzianowskiego pojawiają się krytyczne komentarze i oskarżenia o ustawkę.

17 grudnia doszło do pojedynku pomiędzy byłym strongmanem i Mamedem Khalidovem. Walka zakończyła się w niecałe dwie minuty. Bardziej doświadczony zawodnik nie miał problemy, by rzucić o matę ponad 24 kg cięższym Pudzianowskim. W parterze zasypał go ciosami, a sędzia przerwał walkę.

Pudzianowski odpowiada na komentarze

Mając przed oczami ostatni nokaut na Michale Materli, fani byli przekonani, że tym razem będzie podobnie. Wielu stawiało Pudzianowskiego w roli faworyta, jednak kiedy ten poniósł porażkę, jego social media zalała ogromna fala krytyki.

Internauci między innymi oskarżali legendy KSW o ustawienie pojedynku. Pudzianowski krótko po walce zamieścił na swoim Facebooku nagranie, w którym przekazał, że wraca do treningów i nie przejmuje się komentarzami po przegranym starciu.

Teraz jednak postanowił zwrócić się do dwóch konkretnych osób. Nie spodobały mu się komentarze zamieszczone pod postem dotyczącym potencjalnego pojedynku z Arturem Szpilką.

Sprawdź!  Pudzianowski przejdzie do freaków czy zostanie w KSW? Szef organizacja stawia sprawę jasno!

Pierwszy z kibiców napisał – Następna piękna ustawka. Niestety nikt nie będzie tracił czasu na oglądanie. Aktorzy marni. Chociaż Mariusz w moich oczach zawszę byłeś GOŚĆ.

W odpowiedzi Pudzianowski skomentował – Idź na ryby, zrób dziurkę w lodzie i sprawdź grubość pokrywy lodowej – a jego słowa zebrały ponad 1,5 tysięcy polubień.

Natomiast w drugim komentarzu inny Internauta napisał – Mariusz najpierw musisz udowodnić znów swoją wartość, musisz zmierzyć się z Mietkiem pod żabki, który już ma 2 promile i ta wartość ciągle rośnie.

Tym razem odpowiedź zebrała aż 2,2 tysiąca reakcji – Synu, zalega mi śnieg przed bramą, odgarnij najpierw, a potem pogadamy czy możesz udzielać się tu.

Wspomniane komentarze znajdziesz pod poniższym postem:

Źródło: Facebook

Sprawdź!  Gołota wytypował walkę legend! Zaskakujące słowa legendy boksu

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.