KSW

„Różal” o ofertach freakowych: „Dostałem propozycję walki na każdej gali. Dostałby wuchtę pieniędzy”

Marcin Różalski, który początkowo popierał projekt, jakim było stworzenie freakowej federacji FAME, teraz przyznaje, że całkowicie zmienił nastawienie do takich gal.

„Różal” wielokrotnie wypowiadał się na temat freak fightów. Od początku popierał FAME, jednak krytykował to, co działo się na konferencjach i przed galami, czyli tak zwane dymy, wyzwiska, atakowanie siebie nawzajem, żeby tylko zwiększyć zainteresowanie walkami.

W 2020 roku Różalski dostał nawet ofertę walki. Nie wykluczał występu w FAME, jednak musiał zostać spełniony jeden warunek.

Jeżeli Fame MMA będzie galą w pełni sportową, do czego dąży i nie będzie na niej żadnych freaków, to z chęcią na niej zawalczę. A jeśli daliby mega nazwisko jako przeciwnika, to byłoby wspaniale – przyznał zawodnik.

Różalski o ofertach freakowych

Jak się okazuje, podobnie jak inni zawodnicy, również i „Różal” zmienił zdanie. Różnica jest jednak taka, że inni fighterzy chcą występować na galach freakowych, a były mistrz KSW przestał je popierać ze względu na to, w jaką stronę poszły tego typu federacje.

Sprawdź!  Takiej walki w KSW jeszcze nie było! Znamy rywala Marcina Różalskiego! "Po raz pierwszy zorganizujemy walkę nie na zasadach MMA"

W ostatnim wywiadzie dla InTheCagePL zdradził, że dostał ofertę od wielu organizacji, za naprawdę duże pieniądze, jednak nie zamierza walczyć na takich wydarzeniach:

Teraz jest era gal freakowych. Zawodnicy, którzy ich opluwali, teraz tam walczą. Zawodnicy pytani, czy by zawalczyli, mówią, że by zawalczyli. Ja na początku proposowałem FAME, mi się podobał ten projekt. Nadal uważam, że ten projekt był projektem dobrym.

To, że poszło w stronę, która mi się nie podoba, to mają to gdzieś, to jest ich projekt. Ja patrzę teraz odwrotnie. Ci, co opluwali, teraz chcą walczyć. Ja propsowałem to, teraz jestem całkowicie anty. Mnie to w ogóle nie interesuje, dostawałem propozycję walk na tych galach freakowych, chyb na każdej gali, no nie. Mimo że dostałbym wuchtę pieniędzy, no nie.

Źródło: YouTube/InTheCagePL

Sprawdź!  KSW wydało oficjalne oświadczenie! Organizacja tłumaczy się z zawieszenia Pauliny Klimek

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.