KSW

Pudzianowski reaguje na słowa Najmana! Wysłał ostrzeżenie byłemu rywalowi!

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. Mariusz Pudzianowski zareagował na słowa freak fightera Marcina Najmana.

W minioną sobotę odbyła się gala KSW Colosseum 2, podczas której ponownie w akcji zobaczyliśmy Mariusza Pudzianowskiego. Tym razem zmierzył się z Arturem Szpilką i wszedł do klatki jako ogromny faworyt. Pięściarz sprawił jednak niespodziankę, przetrwał pierwszą odsłonę, po czym znokautował rywala.

Głos po gali zabrał Marcin Najman, z którym „Pudzian” walczył w swoim debiucie w 2009 roku. Starcie trwające zaledwie kilkadziesiąt sekund przeszło do historii, gdyż pobiło rekord oglądalności, a także jest uznawane za pierwszy polski freak fight, bez którego nie byłoby dzisiejszych federacji jak FAME.

Za pośrednictwem Twittera „El Testosteron” oświadczył, że jest gotowy na rewanż – Po KSW na Narodowy pytacie, czy jestem gotowy na rewanż z Pudzianem? Odpowiadam rzeczowo, jestem!

Słowa te trafiły do Mariusza, którzy przytoczył je na swoim Facebooku i dopisał – PS. Marcin, nie wywołuj wilka z lasu :))))

Oczywiście Najman nie pozostawił tego bez odpowiedzi. Wypowiedź Pudzianowskiego skomentował takimi słowami – Mario, już nie takiego wilka co był 13 lat temu. Bardzo cię szanuję i lubię, ale nasz rewanż wyglądałby zupełnie inaczej.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.