KSW

Szalona dieta Mariusza Pudzianowskiego! „30 czekolad, 2 kartony mleka i 2-3 kilo lodów w łóżku”

Mariusz Pudzianowski udzielił wywiadu Arielowi Helwaniemu w programie The MMA Hour. Znany na całym świecie były strongman poruszył między innymi temat diety, jaką stosuje.

Już w tę sobotę 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się KSW 70. W walce wieczoru spotkają się dwie legendy polskiego MMA, zawodnicy, którzy od zawsze przyciągali tłumy: Mariusz Pudzianowski vs. Michał Materla.

Informacja o walce „Pudziana” nie po raz pierwszy dotarła za Ocean, a rozmowę z najbardziej utytułowanym strongmanem w historii przeprowadził Ariel Helwani w programie The MMA Hour. Polski zawodnik wagi ciężkiej został zapytany o swoją dietę… która jednak nie jest specjalnie rygorystyczna.

Nie jestem na żadnym konkretnym planie żywieniowym. Jem, co chcę. Mogę zjeść 30 czekolad, popić dwoma kartonami mleka, a na koniec zjeść 2-3 kilo w łóżku.

Jem co chcę i kiedy chcę. A te mięśnie miałem od zawsze.

Pudzianowski podkreślił też, jak istotny jest regularny codzienny trening. Mariusz zapewnił też Helwaniego, że przede wszystkim jego sylwetka jest efektem stosowania tego samego reżimu, przy czym jednak, jak wspominał: nie narzuca sobie żadnego limitu.

Sprawdź!  Juras zdradził, co Pudzian powiedział mu, kiedy go rozbijał: "Trzy razy to powtarzał, a ja mówię wal, ku**a"

Kursy bukmacherskie na gale KSW

Wszystkie gale organizowane przez KSW u legalnego bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Kursy na walkę Mariusz Pudzianowski vs Michał Materla

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.