KSW

Pudzianowski czy Mamed? „Różal” typuje: „Potrzebna walka, żeby promować sport. Sto procent Mamed”

Marcin Różalski zabrał głos w sprawie nadchodzącego hitu KSW. Przyznał, że jest to bardzo ważny pojedynek, gdyż świetnie wypromuje sporty walki.

Mowa o zestawieniu Mariusza Pudzianowskiego Mamedem Khalidovem. Już w tę sobotę w klatce zmierzą się ze sobą legendy KSW, który pomogły rozpowszechnić MMA w całym kraju, a ogromna liczba kibiców wspiera ich przy okazji każdej walki.

Wspomniane starcie oraz wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do licznych wydarzeń sportowych NA ŻYWO, a w tym między innymi wszystkie mecze Premier League, czy Bundesligi! W ofercie znajduje się też wiele filmów, seriali i programów rozrywkowych.

-> WYKUP DOSTĘP DO KSW 77

„Różal” typuje walkę Pudzianowski vs Khalidov

O typ na walkę zapytany został Marcin Różalski, który miał okazję walczyć z Mariuszem Pudzianowskim i wygrał przez poddanie. Co ciekawe, w rozmowie z Nine Hills Motorcycles jako jeden z nielicznych, podkreślił że jest to ważne starcie do wypromowania prawdziwego sportu, który niejednokrotnie schodzi na dalszy plan na rzecz freak fightów.

Sprawdź!  "Różal" o debiucie Szpilki w KSW: "Pierwszą walkę wygrał Radczenko. Teraz Szpilka będzie chciał sprowadzić do parteru"

– Ta walka jest bardzo dobrą walką i bardzo potrzebną do tego, żeby promować sport. Nie ukrywajmy, sport teraz przegrywa z freak fightami.

Następnie wyjaśnił, że mimo iż wielu kibiców patrzy na starcie przez pryzmat nokautu na Michale Materli, tym razem pojedynek będzie wyglądał całkiem inaczej ze względu na styl Mameda:

– Mamed ma inny styl niż Michał Materla, którego też pokonał. Mamed jest jak satelita, cały czas odskakuje, pracuje na zwodzie. Kto interesuje się walkami i widzi, jak pracuje Pudzian i Mamed sam sobie odpowie. Mamed jest dynamiczny, zrobi zwód i tak dalej. Pudzian chodzi bardzo sztywno na nogach.

Były mistrz KSW w wadze ciężkiej nie ma jednak wątpliwości i stawia na pewne zwycięstwo Khalidova, podkreślając, że w klatce wszystko może się wydarzyć:

– Na pewno nie można skreślać Pudzianowskiego, że jest bez szans, co pokazała walka z Michałem, gdzie stawiałem na Michała. Ale tutaj też stawiam na Mameda i na pewno wnioski wyciągnął z walki z Michałem. Mamed jest innym zawodnikiem, także tutaj w mojej ocenie 100 procent Mamed.

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  [WIDEO] Mamed zabrał głos! Skomentował zarzuty fanów o ustawieniu walki z Pudzianowskim!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-2-1024x372.png

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.