UFC

Pub Conora McGregora obrzucony koktajlami Mołotowa! Policja wszczęła śledztwo

Policja rozpoczęła śledztwo w sprawie ataku na pub byłego mistrza UFC, Conora McGregora. W kierunku Black Forge Inn w nocy poleciały koktajle Mołotowa.

Jak poinformowało The Sun, dwie butelki po koktajlach Mołotowa zostały znalezione w Black Firge Inn – pubie, którego właścicielem jest były mistrz kategorii lekkiej i piórkowej, Conor McGregor. Miejscowa policja rozpoczęła badanie tej sprawy. Na całe szczęście nie zostały spowodowane żadne szkody.

Lokalne władze zachęcają jednak potencjalnych świadków do składania informacji, które pomogą w śledztwie. Poszukiwane są również nagrania, które pomogłyby zidentyfikować napastników.

Conor McGregor pub nabył za kwotę dwóch milionów funtów. Ciekawym faktem jest to, iż… w tym samym lokalu doszło do niechlubnej sytuacji, gdy Irlandczyk uderzył starszego człowieka. Za tamten incydent „Notorious” został ukarany finansowo kwotą 1000 euro. Były mistrz największej federacji MMA po wszelakich zmianach tak w środku, jak i na zewnątrz pubu zaprezentował je w poniższym wideo.

To między innymi nabycie tego lokalu pomogło McGregorowi zająć pierwsze miejsce na liście najlepiej opłacanych sportowców według Forbesa w 2021 roku. Oprócz tego Conor sprzedał większość udziałów swojej whiskey, Proper No. Twelve. Trunek dostępny jest też w Polsce.

Sprawdź!  Colby Covington: "Popracuję nad masą mięśniową i przejdziemy do średniej skopać d*pę Adesanyi."

„Notorious” przez jednych jest kochany, przez innych nienawidzony. Nie ma jednak co ukrywać, że to zdecydowanie największa gwiazda prawdopodobnie w historii MMA. Po złamaniu nogi doznanym na UFC 264 Irlandczyk dochodzi do siebie i szykuje się do powrotu, który ma nastąpić w tym roku.

Źródło: The Sun

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.