MMAUFC

Przepychanka na ważeniu przed jutrzejszą galą UFC! Jeremy Stephens agresywnie odpycha Drakkara Klose [WIDEO]

Będzie się działo w co-main evencie jutrzejszej gali UFC Vegas 24. Jeremy Stephens i Drakkar Klose nie pałają do siebie zbytnią sympatią, a Amerykanin dał upust swoim emocjom już podczas „face to face” na ważeniu przed jutrzejszym wydarzeniem.

Wcześniej, w mediach nie pojawiały się sygnały, by między Stephensem, a Klose istniały jakieś negatywne relacje. Oczywiście, starcie w kategorii lekkiej elektryzujące wielu fanów MMA, ale emocjom najbardziej dał się ponieść Stephens, który zachował się względem swojego rywala – delikatnie mówiąc – nieelegancko.

Takie rzeczy zdarzają się oczywiście przed pojedynkami, każdy zawodnik inaczej reaguje na emocje związane z występem, natomiast na załączonym video nie da się zauważyć jakiejś prowokacji ze strony Klose. Oczywiście, po całym zajściu, Drakkar nie chciał pozostać swojemu rywalowi dłużny, jednak na żadną wymianę zdań przed jutrzejszym pojedynkiem nie pozwolili już ochroniarze.

Walka Stephensa z Klose odbędzie się na gali UFC Vegas 24, która odbędzie się w nocy z sobotę na niedzielę. Podczas gali będziemy mieli możliwość oglądać po raz kolejny występ Polaka – Bartosza Fabińskiego – w największej organizacji MMA na świecie.

Sprawdź!  UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya - Wyniki gali na żywo

Gdzie oglądać galę UFC Vegas 24 z udziałem Fabińskiego? Wszystkie najważniejsze informacje o wydarzeniu!

Źródło: UFC Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *