MMAUFC

Bilety na galę UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 sprzedały się w kilka minut! Ilość sprzedanych wejściówek robi wrażenie!

Jak informuje na swoich mediach społecznościowych organizacja UFC, bilety na galę UFC 264 – w której main evencie dojdzie do trylogii pomiędzy Dustinem Poirierem i Conorem McGregorem – zostały wyprzedane w kilka minut. Ilość fanów, która zasiądzie 10 lipca na trybunach T-Mobile Areny w Las Vegas robi wrażenie!

Wydaje się, że Stany Zjednoczone poradziły sobie z pandemią koronawirusa. Kolejna gala, na której będą mogli być obecni widzowie na żywo to UFC 264, które 10 lipca odbędzie się w Las Vegas. Walką wieczoru gali numerowanej będzie trzecie już starcie Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Pierwszy pojedynek przed czasem wygrał Irlandczyk, zaś rewanż w styczniu tego roku padł łupem Poiriera, który znokautował McGregora.

UFC na wydarzenie numerowane 264 – jak informuje sama organizacja – sprzedano w kilka minut ponad 20 tysięcy wejściówek. Kibice głodni sportu na żywo po raz kolejny nie zawiedli, a osoba Conora McGregora i historyczna trylogia z Poirierem na pewno spowodowały jeszcze większą mobilizację u fanów.

Na gali UFC 264 zobaczymy też między innymi starcia Gilberta Burnsa z Stephenem Thompsonem i Taia Tuivasy z Gregiem Hardym.

https://www.instagram.com/p/CNvPHBALmh0/
Sprawdź!  Nate Diaz do Conora McGregora: Rozje***** cię wtedy, nigdy tego nie zmienisz..

Źródło: UFC Instagram

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *