MMA

Przemysław Szyszka wraca do klatki po ponad 8 latach! Popularny trener zawalczy na gali Fight Club 2

Przemysław Szyszka po bardzo długiej przerwie postanowił powrócić do klatki MMA i 22 kwietnia stoczy kolejny zawodowy pojedynek.

Szyszka to popularny trener z Uniq Fight Club, który współpracuje z wieloma znanymi nazwiskami. Do walk pod jego okiem przygotowują się m.in. Arkadiusz Wrzosek czy Radosław Paczuski z KSW, ale również freak fighterzy, w tym Marcin Dubiel.

Szyszka zawalczy na gali Fight Club 2

Szyszka radzi sobie bardzo dobrze jako trener, jednak nie ma za sobą bogatej kariery w MMA. Stoczył tylko jeden pojedynek jako profesjonalny zawodnik i jeszcze w 2014 roku w 29 sekund poddał Andreya Kupniakova. Teraz ponownie zobaczymy go w akcji na gali Fight Club 2.

Wydarzenie odbędzie się już 22 kwietnia w Hali Bemowo w Warszawie. Na karcie walk znalazło się 10 pojedynków, w tym 7 na zasadach MMA, a pozostałe w K-1. Szyszka zmierzy się z Hendrikiem Costą, który ma na swoim koncie cztery zwycięstwa, w tym trzy przed czasem już w pierwszej odsłonie.

Poza tym w klatce zobaczymy legendę polskiego kickboxingu Kamila Jenela oraz wrocławskiego fightera Mateusz Dubiłowicza. W starciu które zelektryzuje widzów ulubieniec warszawskiej publiczności Jacek „Siexa” Gać stoczy pojedynek z nieustępliwym Arkadiuszem Kaszubą.

Sprawdź!  Trenerzy Okniński i Szyszka przecięli się na zapleczu FAME 18! [VIDEO]

Bilet na wydarzenie zakupisz – TUTAJ – a cena zaczyna się od 140 złotych. Dla osób, które nie mogą oglądać gali na żywo pozostaje wykupienie subskrypcji PPV w cenie zaledwie 34,99 złotych.

Fight Club 2: Karta walk

Organizacja stopniowo odsłaniała karty przed nadchodzącym wydarzeniem. Na niecałe 20 dni przed nim znamy już wszystkie zestawienia, do których dojdzie 22 kwietnia. Pojedynki będą odbywały się zarówno w formule MMA, jak i K-1. Poniżej pełna rozpiska Fight Club 2.

Walka wieczoru:

  • Kamil Jenel vs. Damian Ostęp

Co-main event:

  • Przemysław Szyszka vs. Hendrik Costa

Karta główna:

  • Jacek “Siexa” Gać vs. Arkadiusz Kaszuba
  • Maciej Grabski vs. Maciej Rakoczy
  • Grzegorz Steć vs Szymon Broncel
  • Patryk Małecki vs. Robert Rajewski
  • Mateusz Dubiłowicz vs Mohamed Ghallab
  • Filip Szostak vs Shavlego Khadilasvili

> Oglądaj Fight Club 2! <

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.