MMA

Wrzosek o odejściu Szyszki z klubu: „Ja się z nim rozstałem w pozytywnych relacjach. Po prostu…”

Arkadiusz Wrzosek gościł w studio FANSPORTU TV, gdzie miał okazję podsumować ostatnią galę Clout MMA oraz zmiany w klubie Uniq Fight Club.

Zawodnik KSW między innymi skomentował walkę swojego kolegi Andrzeja Fonfary, który zmierzył się z Marcinem Najmanem. Starcie trwało zaledwie 16 sekund, jednak Wrzosek, który znajdował się w narożniku, nie ukrywa, że z jego perspektywy wydawało się to znacznie dłużej.

Zabrał głos również w sprawie zmian w Uniq Fight Club i odejścia trenera Przemysława Szyszki. Został też zapytany o swoją wypowiedź, gdyż w jednym z wywiadów zapowiedział, że w klubie zostaje wprowadzony pełen profesjonalizm.

Teraz wyjaśnił, że słowa te nie miały być szpilką w stronę Szyszki. Zdradził, że rozstał się z nim w dobrych relacjach, a właściciele klubu od dawna planowali wprowadzić pewne zmiany, w tym m.in. w sztabie szkoleniowym. Uniq chce stworzyć swój fight team jak WCA czy Skra, które są reprezentowane przez czołowych polskich zawodników.

– Ja z nim rozstałem się w pozytywnych relacjach. Po prostu teraz już więcej zrobiłem treningów z Bartkiem Fabińskim niż z Szyszką. (…) Co do pełnego profesjonalizmu to już nie chodzi o samo odejście Szyszki. To są rzeczy, które były odkładane, miały być wprowadzone, to było przekładane. Odejście Szyszki, to rozstanie było punktem kulminacyjnym.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.