PRIME SHOW MMA

Prime MMA 6: Tarzan nokautuje w pierwszej rundzie! Soroko brutalnie rozbity!

Adam Soroko po dłuższej przerwie powrócił do klatki. Na gali Prime Show MMA 6 stoczył swój drugi pojedynek na zasadach MMA.

Freak fighter, który zyskał rozgłos za sprawą kontrowersyjnego wywiadu, ostatni raz w klatce wystąpił w listopadzie 2022 roku. Zmierzył się wówczas ze „Stiflerem”, które pokonał już w pierwszej odsłonie. Przez blisko rok nie stoczył żadnej walki, jednak wyszedł do starcia bardzo pewny siebie i gotowy na emocjonującą konfrontację.

Jego rywalem był Mateusz Leśniak, czyli popularny „Tarzan”. Była to dla niego szósta walka w życiu. Wcześniej odniósł dwa zwycięstwa i poniósł dwie porażki. Niestety ostatnie starcie zakończyło się jako no-contest, gdyż podczas ground and pound trafił kilkukrotnie „Ztrolowanego” w tył głowy, co jest nielegalne.

Zdaniem bukmacherów „Tarzan” był jednym z największych faworytów na całej karcie walk. Soroko był skazywany na porażkę, jednak jak wiadomo, zawsze pokazywał wielki charakter i to właśnie on mógł sprawić, że popsuje wiele kupon.

Zobacz wywiady po Prime MMA 6

RELACJA

RUNDA 1

Soroko szybko podszedł z niecelnym frontem, „Tarzan” natychmiast go obalił. Adam mocno obijał rywala z pleców, Leśniak wpiął się w pozycji bocznej i ciasno trzymał oponenta przechodząc do półgardy. Sędzia podniósł walkę, a zaraz Soroko przestrzelił i oberwał mocną kontrą! Rozcięty Soroko skręca się przed „Tarzanem”, który obija go z góry młotkami. Ucieka Soroko i zachodzi za plecy Leśniaka… ale zjechał i znów wylądował na plecach, gdzie ciosami skończył go „Tarzan”!

Sprawdź!  "Don Kasjo" zapowiada kolejne walki! Najpierw Parke później Szpilka? "Czeka coś grubego"

Wynik walki: Mateusz „Tarzan” Leśniak wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.