FEN

Prezes FEN chce zorganizować walkę Murańskich z Dominikiem Zadorą! Mistrz K-1 może zarobić duże pieniądze!

Paweł Jóźwiak prezes Fight Exclusive Night potwierdził, że chciałby zorganizować pojedynek Dominika Zadory z Murańskimi. Za walkę oferuje duże pieniądze.

Na gali FAME MMA 10 zadebiutował Mateusz Murański, który mimo tragicznej techniki popisał się mocną głową. Zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą i zapowiadał się szybki nokaut, jednak pojedynek zakończył się decyzją sędziów. Zwycięzca, czyli Arkadiusz Tańcula kilka sekund po walce zemdlał i trafił do szpitala.

Na samym wydarzeniu sportowym oraz konferencjach czy cage’ach mogliśmy usłyszeć i zobaczyć Jacka, ojca zawodnika FAME MMA. Napędzał on konflikt z Tańculą, przy okazji atakując Piotra Szeligę, czy rzucając wyzwanie Dominikowi Zadorze, z którym chciał walczyć w specjalnej klatce 2,5 m x 2,5 m.

Dominik Zadora w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przyznał, że rozpoczęły się rozmowy nad pojedynkiem z Jackiem Murańskim. Zawodnik zaznaczył, że może wyjść do walki, jeśli dostanie odpowiednio wysoką wypłatę.

Bardziej jestem w kierunku sportowym, ale nie powiedziałem nie. Jeżeli byłaby taka okazja do zarobienia, wpłacam córce na konto i będzie miała na start.

Jestem młodszy od niego, mam lepszy refleks, trenuję 12 jednostek swoich i jeszcze mam swoich podopiecznych, a ten starszy pan nie ma ruchu w ogóle. Jego jedynym ruchem jest chodzenie za synem – przyznał.

Sprawdź!  Dominik Zadora zawalczy na FEN 33! Mistrz kategorii półśredniej poznał rywala.

Jacek Murański stwierdził także, że na pokonanie Zadory potrzebuje zaledwie 30 sekund. Natomiast zawodnik odpowiedział, że walkę skończyłby znacznie szybciej – Nie wiem, 4-5 sekund maksymalnie. Zależy, jak zdążyłbym szybko wyprowadzić cios.

Prezes FEN w rozmowie z portalem MMARocks.pl przyznał, że chciałby zestawić Zadorę z dwoma Murańskimi – Z Panem Murańskim, tym starszym, Dominik Zadora na pewno by się nie bił, bo to dla niego żaden przeciwnik. Jak już, to musielibyśmy położyć naprawdę grube pieniądze na stół Dominikowi – a takie pieniądze by się znalazły – i ja chciałbym, żeby Dominik zmierzył się z dwoma Murańskimi naraz. On przeciwko dwóm i to zestawienie miałoby sens. Jeśli Dominik Zadora miałby się być z dwoma Murańskimi, to 100 tysięcy złotych byśmy mu dali!

Wywiady z Murańskimi:

Źródło: MMARocks.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *