FAME MMA

„Popek” uderza w FAME i High League! „To ja im daję dożywotni zakaz dzwonienia do mnie. Je**ć taką gadkę! Żegnam was”

Za nami konferencja przed czwartą edycją Prime Show MMA, podczas której zawalczy „Popek”. Raper wyjaśnił, że zakończył współpracę z FAME.

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o konflikcie pomiędzy federacjami. FAME i High League połączyło siły oraz wydało wspólne oświadczenie dotyczące przestrzegania umów. Organizacje wyjaśniły, że jeżeli freak fighterzy będą łamać zapisy kontraktów, zostaną dożywotnio zbanowani.

„Popek” uderza w FAME!

Pierwszym z zawodników, który zostanie w tej sposób ukarany to „Popek”. Raper podczas Prime Show MMA 4 zmierzy się z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim i jak się okazuje, definitywnie zakończył swoją współpracę z FAME. W ostrych słowach wypowiedział się na temat federacji.

W wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco wyjaśnił, że kilka miesięcy temu największa polska organizacja freak fightowa pozwoliła mu na pojedynek w Prime Show MMA. Relacje pomiędzy włodarzami mocno się jednak popsuły i FAME zmieniło zdanie.

Raper był już w trakcie przygotowań, więc uznał, że skoro włodarze nie dotrzymują słowa oraz postawili go w takiej sytuacji, to woli zmienić federację i toczyć kolejne pojedynki dla Prime Show MMA. Co ciekawe, na koniec wypowiedzi podkreślił, że to on daje FAME oraz High League dożywotni zakaz i nie będzie odbierał od nich telefonów:

Sprawdź!  Grabowski o konfrontacji "Gleby" z Szeligą na gali GROMDA! "Nie ukrywam, że taka sytuacja miała miejsce. Podszedł do mnie i powiedział..."

– Żegnam was. Żegnam was. Skończyło się tak, że dogadaliśmy się między sobą, że pozwalają mi na walkę w Prime parę miesięcy temu. Ja zacząłem się przygotowywać, pokłócili się z Jóźwiakiem i odbiło się to na mnie. Powiedzieli, że nie wyrażają zgody. Jak się kurwa umawiamy, to się umawiamy. Jak nie, to nie. Jebać taką gadkę.

– Nie jestem w stanie pomóc tym ludziom ani wyjść im naprzeciw, jeżeli za się z tobą umawiam za dwa miesiące na biznes, a ty za dwa miesiące się nie pokazujesz i zabraniasz mi robienia tego, co chcę robić, to po chuj rozmawiamy? To ja daję dożywotni zakaz FAME i High League dzwonienia do mnie!

Sprawdź wywiady z zawodnikami Prime Show MMA:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.