FAME MMA

„Popek” o walce z Pudzianowskim: „Mam ciężkie ręce. Kucnął po moim prawym. Nie wygrałem, bo…”

Już w tę sobotę największa polska organizacja freakowa powraca z trzynastą edycją. 26 marca ponownie zobaczymy emocjonujące pojedynki na gali FAME.

Po długiej przerwie do MMA powróci Norman Parke, który stanie do bardzo interesującego starcia. Zmierzy się z „Popkiem”, który jest kilkadziesiąt kilogramów cięższy. Wielu kibiców nie może doczekać się pojedynku, który będzie co-main eventem nadchodzącej gali.

FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

„Popek” o walce z Mariuszem Pudzianowskim

Raper przy okazji wczorajszej rozmowy z fansportu.pl przyznał, że będzie polegał na swojej sile. „Popek” jako jedyny naruszył Mariusza Pudzianowskiego, który przyklęknął po jego uderzeniu. Raper jednak nie poszedł za ciosem i ostatecznie przegrał walkę na KSW 37.

„Popek” w wywiadzie powrócił do tamtego starcia i zdradził, dlaczego mimo mocnego uderzenia, pojedynek nie zakończył się jego zwycięstwem:

– Ma wytrzymałą szczenę, jest wydolny w ch*j, ale nie jest nie do uwalenia. Każdy dostanie na brodę w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie i musi ku*wa usiąść, chociaż kucnąć jak Pudzian po moim prawym. A Pudziana też nie widziałem, żeby… Ktoś się mnie dzisiaj pytał, a widziałeś, żeby Norman zachwiał się po ciosie?

– Ja mówię, a ty widziałeś? Mówi no może raz. A ja właśnie sobie przypomniałem, mówię: widziałeś Mariusza, jak zachwiał się po ciosie? Ja go ku*wa ubiłem prawym. Nie poszedłem dalej, bo nie byłem przygotowany fizycznie, mentalnie. Dlatego tej walki nie wygrałem, ale moje ręce są ciężkie.

Całą rozmowę „Popka” z portalem fansportu.pl znajdziesz poniżej.

Sprawdź!  Gdzie oglądać Nitro vs Unboxall? Transmisja FAME MMA 13 na żywo. Cena pay-per-view FAME 13

Kursy bukmacherskie na walkę Norman Parke vs „Popek”

Mimo znacznej przewagi kilogramów bukmacherzy jako faworyta wskazują bardziej doświadczonego Normana Parke. Dla Irlandczyka będzie to już 28 walka karierze. „Popek” dysponuje jednak potężną siłą, o czym przekonał się sam Mariusz Pudzianowski, pod którym ugięły się nogi, gdy przyjął mocną serię.

Źródło: BetClic

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

SPRAWDŹ WYWIADY Z ZAWODNIKAMI FAME:

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Marcin Różalski z uznaniem o Don Kasjo: "Jako baleciarz stoczył 5 rund po 3 minuty z zawodnikiem z krwi i kości"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.