FAME MMA

Najman ostro o Boxdelu i sytuacji z Ferrarim! „Boxdel ty de*ilu! Potężny włodarz sam się wyjaśnia”

Za nami ostatnia konferencja przed FAME 13, na której nie zabrakło mocnych dymów i kontrowersji. Największa awantura miała miejsce pomiędzy „Ferrarim” i „Polakiem”.

Na sobotniej gali FAME 13 zawodnicy stoczą już trzeci pojedynek. Miał on odbyć się na zasadach no limit i ostatecznie zakończyć trwający od dawna konflikt. Zasady zostały jednak zmienione i pojedynek odbędzie się w innej formule, niż początkowo ogłoszono.

FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Awantura na konferencji przed FAME 13

„Ferrari” był bliski odwołania pojedynku ze względu na swoją kontuzję. Początkowo nie chciał nawet wysłuchać propozycji organizacji, tylko od razu ogłosił, że na nic się nie zgadza ze względu na problemy ze stopą. Podczas wydarzenia został nawet wysłany do lekarza.

W końcu „Polakowi” i federacji udało się przekonać freak fightera, by ten zawalczył. Włodarze nie chcieli odpuścić takiego pojedynku, gdyż jak ostatnio przyznał sam „Boxdel” jest to starcie, które zasługuje na main event i generuje największe zainteresowanie oraz bije rekordy oglądalności.

Amadeusz był jednak mocno zdenerwowany na organizację. W innych sytuacjach FAME szukało zastępstwa lub odwoływało walki. Tym razem było inaczej i za wszelką cenę włodarze oraz prowadzący konferencję próbowali doprowadzić do starcia.

Sprawdź!  Sarara po przegranej Wrzoska na FAME 12: "Nie możesz się obrażać. Jeśli show tego wymagało, to wygrał Don Kasjo"

Najman ostro o zachowaniu „Boxdela”

Postawa włodarzy nie spodobała się również Marcinowi Najmanowi, który skomentował to, że nie chcieli odpuścić kontuzjowanemu Amadeuszowi. Za pośrednictwem Twittera zwrócił się „Boxdela”, z którym w ostatnim wymienił kilka ostrych wpisów.

Tym razem „El Testosteron” nie szczędził mocnych określeń i nazwał „Boxdela” debilem:

– Boxdel Ty debilu! Naciskacie na tego kontuzjowanego Ferrariego, choć sam się obsrałeś i w ostatniej chwili wycofałeś z walki z Maksymalnie… Bo niby kontuzje miałeś, a po gali jednak żałowałeś. Potężny włodarz sam się wyjaśnia.

– Ferrari chciał walczyć według Boxdela. Może ja byłem głuchy? Bo słyszałem, że ciągle odmawiał walki z Polakiem. Poza tym pół godziny wcześniej mówiłeś Bąbel, że klatka rzymska nie wchodzi w grę, a przy walce Ferrariego już tak?

– Bąbel, dlaczego tak szybko kasujesz wpisy odnośnie ostatniej swojej kontuzji. Może pojawiło się za dużo ludzi, którzy widzą twoją głupotę i hipokryzję . Trzeba było szybko skasować.

SPRAWDŹ WYWIADY Z ZAWODNIKAMI FAME:

Sprawdź!  (VIDEO) Awantura kończy face-to-face! Alan uderzony przez Murańskiego! "Była akcja, była reakcja"

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.