GROMDA

Popek o przygotowaniach Don Diego do GROMDY: „Sam sobie zadałem pytanie, czy on się nie pogubi” [VIDEO]

Walką wieczoru GROMDA 13 będzie wielki finał, który wyłoni pierwszego mistrza federacji. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn zmierzy się z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem.

Panowie znają się doskonale jeszcze z czasów, gdy obaj występowali w kickboxingu. Walczyli ze sobą raz, a starcie to zakończyło się remisem. Tym razem jednak tylko jeden z fighterów skończy z ręką w górze, gdyż w GROMDZIE walczy się do upadłego!

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

W związku ze zbliżającą się galą GROMDA 13 w studio Fansportu TV gościli Mariusz Grabowski i Popek. Głównym tematem była oczywiści zbliżająca się walka wieczoru Don Diego vs Balboa.

Mateusz Kubiszyn od dłuższego czasu miesza występy w walkach na gołe pięści z tymi w świecie freak fightów. Niedawno na High League pokonał przez decyzję Dawida Załęckiego i nie ukrywa, że często trenuje MMA. Popek przyznał, że zastanawia się, czy takie rozbicie nie „odbije się czkawką” na Don Diego.

Sprawdź!  Oficjalna zapowiedź piątkowej gali GROMDA 5: "Nie ma miękkiej gry" [WIDEO]

Sam sobie zadałem to pytanie, czy on się nie pogubi w tych mieszanych sztukach walki. Raz kickboxing, raz gdzieś jakieś jiu-jitsu, raz zapasy, raz walka na gołe pięści… Oby go to rozwijało.

Ale może być tak, że nie przyłoży się do tych treningów stricte bokserskich, bo będzie miał zaraz walkę gdzie indziej. Może gdzieś go to jakoś opóźnić w przygotowaniach. Jak się skupiasz na jednym celu, to łatwiej jest w ten cel trafić. A jak ma ich piętnaście, to może gdzieś się pogubić po drodze, czego mu nie życzę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.