FAME MMA

„Popek” apeluje do wszystkich freaków! Jest wściekły na FAME: „Uważajcie na siebie! Nie dajcie się wyj**ać!”

„Popek” ponownie wypowiedział się na temat sytuacji dotyczącej konfliktu pomiędzy freakowymi federacjami. Ostrzegł wszystkich zawodników, aby uważali przy podpisywaniu kontraktów.

W ostatnim czasie FAME wraz z High League zawiązało sojusz przeciwko Prime Show MMA i zawodnikom, którzy nie przestrzegają zapisów kontraktów i łamią zakaz konkurencji. Freak fighterzy, którzy nie będą dostosowywać się do obowiązujących umów, zostaną dożywotnio zbanowani przez wspomniane federacje.

„Popek” apeluje do freak fighterów

W mocnych słowach całą sprawę skomentował „Popek”, który zawalczy w main evencie Prime Show MMA 4 i zmierzy się z Kasjuszem Życińskim w boksie. Włodarze FAME jemu jako pierwszemu grożą dożywotnim zakazem powrotu do federacji.

Jak się jednak okazuje, raper dostał zgodę na walkę w Prime, rozpoczął przygotowania i nagle FAME zabroniło mu walczyć, grożąc karą. „Popek” w takiej sytuacji uznał, że woli zakończyć współpracę z poznańską organizacją, skoro włodarze nie dotrzymali słowa.

– Żegnam was. Żegnam was. Skończyło się tak, że dogadaliśmy się między sobą, że pozwalają mi na walkę w Prime parę miesięcy temu. Ja zacząłem się przygotowywać, pokłócili się z Jóźwiakiem i odbiło się to na mnie. Powiedzieli, że nie wyrażają zgody. Jak się kurwa umawiamy, to się umawiamy. Jak nie, to nie. Jebać taką gadkę – powiedział w wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco.

Sprawdź!  (VIDEO) Jacek Murański odpowiada na słowa "Wielkiego Bu" i trenera Maruszaka: „Jaki ban? Oczywiście, że trenuję w Gdańsku!”

Postanowił również zwrócić się do wszystkich freak fighterów, by brali pod uwagę to na ile pojedynków i jakie kontrakty podpisują. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim powiedział:

– Ja już taki głupi nie będę, nigdy nie będę podpisywał jakichś kontraktów na 7-8 walk do przodu. Jedna walka bez żadnych podpunktów, że będą mnie głodzić, straszyć i tak dalej. Tutaj mówię do wszystkich walczących ludzi. Uważajcie panowie na siebie. Nie dajcie się wyj**ać w kosmos. Podpisujcie kontrakt na jedną walkę, bez żadnych kurwa kar i wypierdalać kurwa!

Sprawdź wywiady z zawodnikami Prime Show MMA:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.