MMA

Policja przerywa trening w Aligatores Fight Club! Nalot sanepidu i inspekcji. „Nie będziemy łatwo odpuszczali” [WIDEO]

Wczorajszego dnia policja przeprowadziła nalot na jeden z warszawskich klubów sportów walki Aligatores Fight Club, gdzie do swoich zawodowych walk w UFC przygotowuje się m.in. Marcin Tybura.

Jak zaznacza w nagraniu jeden z najlepszych grapplerów w naszym kraju, a przy okazji osoba zarządzająca Aligatores Fight Club, Kamil Umiński, klub przy ul. Nowogrodzkiej postanowiły skontrolować następujące organy: sanepid, kontrola celna, kontrola skarbowa, inspekcja przeciwpożarowa.

Przypomnijmy, że w związku z pandemią cały czas panują ograniczenia, siłownie i większość z klubów sportów walki w Polsce zamknięte są praktycznie od jesieni.

Kilka dni temu wprowadzono nowe rozporządzenie, w którym postanowiono o tym, że – „Wyłącznie członkowie kadry narodowej polskich związków sportowych w sportach olimpijskich i paraolimpijskich będą uprawnieni do korzystania z basenów, siłowni oraz klubów i centrów fitness.” – czytamy na stronie gov.pl

Rozporządzenie weszło w życie na początku tego miesiąca – „2 kwietnia wchodzi w życie rozporządzenie Rady Ministrów zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z 19 marca, które doprecyzowuje regulacje w zakresie korzystania z wymienionych obiektów.

Kontrola w Aligatores Fight Club

Podczas kontroli wszyscy obecni na sali treningowej musieli opuścić budynek. Nie przeszkodziło to niektórym w dokończeniu treningu.

Sprawdź!  Jon Jones z wiadomością do UFC: Po prostu kur**, pozwólcie mi odejść..

Następnie pojawiła się wiadomość w mediach społecznościowych klubu, gdzie Kamil Umiński zaznaczył – „nie będziemy odpuszczać łatwo!”

„Dziękujemy Wam bardzo za wsparcie. Dostaliśmy dziesiątki, jak i nie setki wiadomości od ludzi, którzy nas wspierają. Cieszymy się, że jesteśmy z Wami. Będziemy walczyć ile trzeba, ile się da. Nie będziemy odpuszczać łatwo. Po inspekcji sanepidu, kontroli celnej, kontroli skarbowej, inspekcji przeciwpożarowej okazało się, że jest praktycznie wszystko w porządku, dlatego czekamy na Was jutro!”

Źródło: Aligatores Fight Club

SPRAWDŹ KONIECZNIE:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.